شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 18:33 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669429
امام جمعه فارسان؛

تفکربسیجی در مدت کوتاه می تواندتحولات عظیمی به وجود آورد

تفکربسیجی در مدت کوتاه می تواندتحولات عظیمی به وجود آورد
امام‌جمعه فارسان گفت: بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه‌های سخت پیش‌قدم بوده و لحظه‌های نابی را در تاریخ این کشور و شهرستان ثبت نمودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امام‌جمعه فارسان در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ به مناسبت هفته بسیج گفت: علاج همان است که رهبر معظم انقلاب و دلسوزان نظام گفته‌اند توجه به ظرفیت عظیم داخل و استفاده از جوهره وجودی جوانان برومند کشور. نمونه این ظرفیت، بسیج و تفکر بسیجی است.

 
وی بیان کرد: دارندگان این تفکر از عالی‌ترین درجات ایمان و عمل صالح برخوردار بوده و بهترین پشتوانه برای نظام اسلامی هستند ولو کارت و شناسه رسمی بسیج هم نداشته باشند.
 
وی اظهار داشت: در مدت کوتاه می‌توانند تحولات عظیم سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به وجود بیاورند. تفکر بسیجی شاخصه‏هایی ازجمله ایثارگری، زهد، قناعت، تواضع، صمیمیت، ابتکار، خلاقیت، عزت‌نفس، گمنامی، دوری از شهرت‏طلبی، مدیریت، غیرت، جوانمردی، تعهد، وفاداری، صبر و پایداری، ترحم و نوع‏دوستی حتی با دشمنان، عبادت و انابه به درگاه خداوند، تکبر در برابر استکبار و… دارد.
 
وی ابراز داشت: این تفکر وقتی ذیل ولایت قرار می‌گیرد نه‌تنها فرد بلکه جامعه را متحول می‌کند و دروازه‌های پیشرفت و آبادانی را به ارمغان می‌آورد.
 
وی گفت: بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه‌های سخت مقابله با بیماری کرونا سلحشورانه جهت مقابله با این بیماری اقدام به ضدعفونی کردن و کمک به نیازمندان و….. پیش‌قدم بودند و لحظه‌های نابی را در تاریخ این کشور و شهرستان ثبت نمودند.
 
امام‌جمعه فارسان در پایان افزود: به‌هرتقدیر امروز همه ما مسئولیت داریم به‌اندازه وسعمان برای رهایی از تمام مشکلات کشور، و قطع دست لیبرال‌ها که امام فرمود نگذارید کار در دست آن‌ها باشد و ضدانقلابی که در دستگاه‌های اجرائی نظام رخنه کرده و برای ناامید کردن مردم فعالیت می‌کند، مقدمات تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669429
ارسال نظر
نظرات