شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:54 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669431
همزمان با هفته بسیج انجام گرفت؛

اهدای خون اقشار مختلف بسیج در اردبیل +عکس و فیلم

اهدای خون اقشار مختلف بسیج در اردبیل +عکس و فیلم
اقشار مختلف بسیج در سراسر استان اردبیل با حضور در مراکز انتقال خون با اهدای خون، ضمن تامین ذخیر بانک فراورده های خونی استان و کمک به نیازمندان، بالاترین مرتبه ایثار و فداکاری را به نمایش گذاشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، اقشار مختلف بسیج همزمان با هفته بسیج با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مراکز انتقال خون سراسر استان حاضر شدند تا ضمن اهدای خون و کمک به نیازمندان علاوه بر تامین ذخیره  بانک فراورده های خونی استان، اوج ایثار و فداکاری بسیج را نیز به نمایش گذاشتند. 

رضا ندایی مسئول بسیج حقوقدانان استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار ما به تبیین فلسفه بسیج پرداخت و گفت: اهدای خون یییک از وظایف مردم نوع دوست بویژه بسیجیان است چراکه بسیج اساسا به دنبال خدمت به مردم و گره گشایی از مردم به ویژه مستضعفین است.

وی به ایام کرونا نیز اشاره کرد و گفت: مسئولین انتقال خون استان اردبیل با فراهم کردن امکانات لازم، ایمنی اهدا کنندگان خون را تضمین کرده اند بنابراین افراد علاقمند به اهدای خون بدون دغدغه و در کمال آرامش می توانند با مراجعه به مراکز انتقال خود نسبت به ادای وظیفه انسانی خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

انتقال خون
https://www.dana.ir/1669431
ارسال نظر
نظرات