شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:00 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669582
استاندار گلستان:

تردد پلاک‌های غیربومی در گلستان طی دو هفته آینده ممنوع است/ مردم محدودیت‌های کرونایی را رعایت کنند

تردد پلاک‌های غیربومی در گلستان طی دو هفته آینده ممنوع است/ مردم محدودیت‌های کرونایی را رعایت کنند
استاندار گلستان گفت: تردد تمام پلاک‌های غیربومی در گلستان طی دو هفته آتی ممنوع است و این خودروها در صورت عبور و مرور مشمول جریمه می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ هادی حق‌شناس شامگاه شنبه در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری سیمای مرکز استان با موضوع آغاز اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی، اظهار کرد: در حال حاضر اگرچه وضعیت ابتلا و فوتی‌های استان نسبت به کشور بهتر است اما متاسفانه ۵۰۰ بیمار در استان بستری هستند و تعداد فوتی‌های کرونایی دو رقمی شده است.

وی افزود: در شهرهای قرمز تجمعات و جلسات بالای ۱۵ نفر ممنوع است.

استاندار گلستان تصریح کرد: در شهرهای قرمز فعالیت گروه‌های شغلی ۲ و ۳ و ۴ ممنوع، در شهرهای نارنجی فعالیت گروه‌های شغلی ۳ و ۴ ممنوع و در شهرهای زرد فعالیت گروه شغلی ۴ ممنوع است.

وی بیان کرد: ادارات در شهرهای قرمز حداکثر مجاز به استفاده از ۳۰ درصد کارمندان هستند.

حق‌شناس خاطرنشان کرد: همکاری اصناف با ستاد کرونا و تعطیلی واحدهای صنفی شایسته تقدیر است و امیدواریم همراهی همگانی در این دو هفته طلایی موجب انقطاع شیوع ویروس کرونا شود.

وی متذکرشد: بیشترین عامل شیوع کرونا در ماه‌های اخیر دورهمی‌های خانوادگی، ازدحام در صف‌های نانوایی و مراجعات غیرضروری به شعب بانک‌ها بوده است که از مردم تقاضا داریم پرهیز لازم را صورت دهند تا هر چه زودتر از گسترش کرونا جلوگیری کنیم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1669582
ارسال نظر
نظرات