شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669598
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری:

مردم کرمان اخلاص و خیرخواهی مرحوم آیت الله جعفری را از یاد نمی برند

مردم کرمان اخلاص و خیرخواهی مرحوم آیت الله جعفری را از یاد نمی برند
امان الله علیمرادی گفت: به یقین مردم کرمان هرگز خیر خواهی، کرامت، صفا، اخلاص و سلامت نفس این سید جلیل القدر را از یاد نمی برند و برای طلاب و حوزویان اسوه خواهند ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با راه آرمان؛ گفت: ارتحال آیت الله جعفری این عالم وارسته، مبارز، انقلابی، ساده زیست، مردم دار و پدر معنوی دیار کریمان را به محضر رهبر معظم انقلاب و مردم شریف استان کرمان، حوزه های علمیه استان، دوستان و ارادتمندان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: این عالم بزرگوار قبل از انقلاب در کرمان در صف اول مبارزه با طاغوت بودند و بعد از پیروزی انقلاب نزدیک چهار دهه در جایگاه امامت جمعه کرمان و نمایندگی ولی فقیه در استان در هدایت به صراط مستقیم انقلاب ثابت قدم بودند و برای مردم و مسئولین و روحانیت پدری کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به یقین مردم کرمان هرگز خیر خواهی، کرامت، صفا، اخلاص و سلامت نفس این سید جلیل القدر را از یاد نمی برند و برای طلاب و حوزویان اسوه خواهند ماند و از خدای تعالی برای ایشان علو درجات در اعلی علیین و برای همه صاحبان مصیبت، صبر درخواست می کنم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669598
ارسال نظر
نظرات