شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669623
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

شکست راهبردهای استکبار جهانی در برابر جهان اسلام بزرگ‌ترین دستاورد بسیج است

شکست راهبردهای استکبار جهانی در برابر جهان اسلام بزرگ‌ترین دستاورد بسیج است
کریمی گفت: امروز کارایی و کارآمدی بسیج و عملکرد این نهاد مقدس در طول ۴۱ سال انقلاب هم در داخل و هم در بیرون به‌خوبی قابل لمس و ملموس است که در یک کلام می توان بزرگترین دستاورد بسیج را شکست کلیه راهبردهای استکبار جهانی در برابر جهان اسلام و انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب سردار کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در جلسه کارگروه بسیج سازندگی و افتتاح ۱۸۱ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی در سطح استان مرکزی که با حضور رئیس بسیج سازندگی کشور برگزار شد گفت: یکی از بهترین آرزوهایی که می توان در هفته گرامیداشت بسیج داشته باشیم بسیجی مخلص و پا در رکاب ولایت بودن است.

کریمی اظهار کرد: امروز کارایی و کارآمدی بسیج و عملکرد این نهاد مقدس در طول ۴۱ سال انقلاب هم در داخل و هم در بیرون به خوبی قابل لمس و ملموس است که در یک کلام می توان بزرگترین دستاورد بسیج را شکست کلیه راهبردهای استکبار جهانی در برابر جهان اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: امروز جهان اسلام به برکت انقلاب اسلامی و تفکر بسیج پیشگام در همه عرصه ها است و با یاری خدا برای تحقق تمدن اسلامی با روحیه بسیجی پیش خواهد رفت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه امروز هر کس دل آن برای انقلاب اسلامی می تپد بسیجی است و دایره بسیج نباید محدود شود افزود: الگویی که مقام معظم رهبری برای بسیج مشخص کرده امیرالمؤمنین(ع) است و شخصیت این بزرگوار آنقدر با عظمت و متعالی است که باید از کلیه توان برای الگو برداری از این شخصیت عظیم داشته باشیم.

کریمی بیان کرد: در طول انقلاب اسلامی هرکجا که بسیجی عمل کردیم عملکردمان موفق بوده و امروز برای عبور از شرایط به شدت نیازمند تفکر بسیج هستیم.

وی بیان کرد: تشکیل یک هزار و ۱۵۰ گروه جهادی با ۲۱ هزار نیروی جهادی و متخصص از اقشار مختلف مردم، ۶۴۰ پروژه شامل استخر، کانال انتقال آب، بند خاکی، خدمات روستایی، مسکن محرومین و ساخت پل ، ۱ هزار و ۱۰۰ سری جهیزیه برای زوج های جوان، ۶۷۰ فرصت شغلی هم از طریق آموزش و هم تسهیلات و تشکیل ۵۶۵ صندوق قرض الحسنه محله محور از جمله اقدامات مهم در طول این ۲ سال گذشته است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در امر مقابله با کرونا بیش از ۱۴ هزار جهادگر از ابتدای این ویروس پای کار بوده اند که توزیع ۱۹۰ هزار بسته معیشتی، و ۱۰ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر از جمله اقدامات مهم در این راستا بوده و امروز بیش از ۲۰۰ جهادگر در بیمارستان ها و مراکز درمانی به مدافعان سلامت کمک می کنند.

کریمی خاطرنشان کرد: امروز به برکت هفته بسیج ۱۸۱ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی به بهره برداری می رسد که پروژه ها شامل ۵ طرح آب شرب، ۲۴ طرح انتقال آب ، ۲۰  مورد استخر و بندهای خاکی ، ۱۴ مورد قنوات ، ۶ مورد پل و راه های روستایی،  ۱۰ مورد مراکز فرهنگی و مذهبی و ۱۰۲ مورد منزل مسکونی محرومین است که ارزش ریالی پروژه ها ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

انتهای پیام/

 


 

https://www.dana.ir/1669623
ارسال نظر
نظرات