شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669639
امام‌ جمعه ملایر:

تنها راه سرنگونی جهان کفر و استکبار، داشتن تفکر بسیجی است

تنها راه سرنگونی جهان کفر و استکبار، داشتن تفکر بسیجی است
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر برقراری گفت: تنها راه سرنگونی جهان کفر و استکبار داشتن تفکر بسیجی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمدباقر برقراری، امام‌جمعه ملایر پیش از ظهر امروز در دیدار با تعداد محدودی از بسیجیان و پاسداران ملایری با اشاره به مهم‌ترین ثمرات بسیج در کشور اظهار کرد: شجره طیبه بسیج که به دست بنیان‌گذار کبیر بنانهاده شده و این نهاد مقدس امروز در اقصی نقاط کشور و منطقه و در دنیای امروز شاخ و برگ داده و میوه شیرینش چیده می‌شود.

وی بابیان اینکه تفکر بسیجی زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) است، افزود: تنها راه سرنگونی جهان کفر و استکبار و سردمداران داشتن تفکر بسیجی است.

امام‌جمعه ملایر با اشاره به در پیش بودن انتخابات در سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: بسیج باید تفکر بسیجی را توسعه دهد و با عملکرد خودش این تفکر را در معرض دید مردم قرار دهد.

وی افزود: در انتخابات آینده مردم کسی را انتخاب کنند که مولود این شجره و بزرگ‌شده در این مکتب‌خانه باشد تا کشور بهتر و بیشتر شهد شیرین حکومت اسلامی را بچشند.

حجت‌الاسلام برقراری با اشاره به دشمنی‌هایی که در کشور وجود دارد تأکید کرد: در طول تاریخ، اسلام و حکومت اسلامی دشمن داخلی و خارجی فراوان داشته است و تاریخ عوض شدنی نیست و امروز برای جمهوری اسلامی که برآورده از متن دین است در داخل و خارج دشمن دارد.

وی گفت: انقلاب وام‌دار کسی نیست و همه ما وامدار انقلاب هستیم و نباید آرمان‌های انقلاب فدای مصالح کسی شود.

امام‌جمعه ملایر تأکید کرد: هر کس در هر مسئولیت در کشور شبانه‌روز برای این ملت کار کند و کسانی باید در رأس امور قرارگرفته که دارای تفکر بسیجی باشند.

وی بابیان اینکه تفکر بسیجی باید همچون چشمه همیشه زلال در بین مردم جاری شود، عنوان کرد: با توجه به شرایط خاص امروز در کشور همه مسئولین با وحدت و همدلی کم کنند تا بر ویروس غلبه پیدا کنیم.

حجت‌الاسلام برقراری گفت: مجموعه سپاه و فرمانداری در بحث مواسات و کمک مؤمنانه موفق عمل کردند و این امر همچنان باید ادامه‌دار باشد.

وی در زمان جنگ مردم پشت جبهه کمک می‌کردند امروز هم باید همین کمک‌ها باشد و درواقع می‌توان گفت این اقدام حمایت و یاری به مدافعین سلامت است.

امام‌جمعه ملایر با اشاره به همراهی بسیج در مراحل مختلف مقابله با کرونا بیان کرد: بسیج بازهم پای‌کار باشد تا شاهد قطع زنجیره کرونا باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669639
ارسال نظر
نظرات