شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:19 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669681
رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد؛

بارش خفیف برف در محورهای کوهستانی مازندران/ محور کندوان بازگشایی شد

بارش خفیف برف در محورهای کوهستانی مازندران/ محور کندوان بازگشایی شد
علیرضا قدیمی گفت: محور‌های کوهستانی استان از جمله هراز، کندوان ، سوادکوه و کیاسر با بارش برف خفیف و در مناطق پایین دست با بارش باران همراه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قدیمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودرو‌ها در همه جاده‌های استان عادی و روان است.

وی بیان کرد: محور‌های کوهستانی استان از جمله هراز، کندوان ، سوادکوه و کیاسر با بارش برف خفیف و در مناطق پایین دست با بارش باران همراه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران افزود: محور کندوان که بامداد امروز به علت ریزش سنگ مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد اما خطر ریزش سنگ و کوه همچنان ادامه دارد.

قدمی بیان کرد: رانندگان با توجه به بارش برف در مناطق کوهستانی، پیش از سفر از وضعیت راه‌ها، از سلامت فنی خودرو، داشتن سوخت کافی و همراه داشتن زنجیر چرخ مطمئن شوند.

وی تصریح کرد: در جاده های کوهستانی نیز شبانه روز گذشته شاهد ریزش سنگ و کوه بودیم به طوری که در کندوان از ساعت یک و نیم بامداد تا شش و نیم صبح امروز جاده مسدود شده بود که با تلاش راهداران این محور بازگشایی شد.

رییس پلیس راه مازندران به رانندگان توصیه کرد با توجه به برودت هوا و بارش برف به‌ویژه در مناطق کوهستانی، پیش از سفر از وضع راه‌ها از سلامت فنی خودرو ، داشتن سوخت کافی و همراه داشتن زنجیر چرخ برای پیشگیری از مشکلات سفر مطمئن شوند.

قدمی در خصوص اجرای محدودیت های تردد در محورهای استان افزود: تردد خودرو‌های غیربومی در زمان دو هفته‌ای اعمال محدودیت‌ها، فقط با برگه تردد امکان پذیر است.

 انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1669681
ارسال نظر
نظرات