شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669685
معاون بندر امیرآباد اعلام کرد؛

ارسال 1800 تن روغن خوراکی از طریق حمل ریلی برای عرضه در بازار

ارسال 1800 تن روغن خوراکی از طریق حمل ریلی برای عرضه در بازار
محمدصادق رنگ‌آور گفت: به‌منظور تسهیل در ارسال محموله روغن خوراکی یک محموله ۵ هزار تنی روغن خوراکی از بندرامیرآباد از طریق حمل ریلی به یک کارخانه تولیدی در تهران ارسال می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدصادق رنگ‌آور در گفت وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: در راستای دستور دولت جهت تسریع در خروج کالاهای اساسی از بنادر و با توجه به ظرفیت های بالفعل و زیرساخت های استراتژیک بندرامیرآباد، بخش اول محموله روغن خوراکی به میزان یک هزار و ۸۰۰ تن از محموله ۵ هزار تنی روغن آماده حمل، از طریق حمل ریلی به صورت مستقیم وارد کارخانه ای در تهران که به شبکه سراسری راه آهن متصل می‌باشد ارسال شده است.

وی با بیان اینکه تمام ظرفیت های لجستیکی و تجهیزاتی مدرن، انبارها و سیلوهای نگهداری غلات و روغن خوراکی، توان ریلی، حمل ترکیبی و شقوق مختلف حمل و نقل کالا در بندرامیرآباد در جهت تأمین کالاهای اساسی کشور به کار گرفته شده است یادآور شد با همکاری سایر ارگان های ذیربط و تأکیدات دولت، روند خروج کالا از بندر تسریع و ظرفیت مناسب برای تخلیه کالاهای جدید فراهم شده است.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد به نقش بی بدیل این بندر در اقتصاد منطقه اشاره و اظهار داشت در آینده نزدیک با بهره برداری از اسکله رو - رو ریلی، توسعه حمل و نقل کالا از طریق راه آهن و افزایش تنوع کالا و ترانزیت آن به کشورهای حوزه CIS، افغانستان و عراق به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

رنگ آور در پایان خاطرنشان کرد بندرامیرآباد در بخش‌های مختلف اقتصاد دریا محور اهداف مهمی را دنبال می کند که تبدیل این بندر به بندر کانونی تخلیه و بارگیری کالاهای کانتینری در شمال کشور از مهمترین این برنامه هاست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669685
ارسال نظر
نظرات