شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:08 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669733

بسیج دانشجویی گچساران، همچنان پای‌کار رزمایش همدلی+تصاویر

بسیج دانشجویی گچساران، همچنان پای‌کار رزمایش همدلی+تصاویر
مسئول بسیج دانشجویی گچساران گفت: یک هزار و ۶۰۰ بسته پروتئینی در راستای رزمایش همدلی و کمک مومنانه به همت گروه های جهادی بسیج دانشجویی بین نیازمندان گچساران و باشت توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس محمد سلیمانی، مسئول بسیج دانشجویی گچساران و باشت در گفتگو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص ادامه رزمایش کمک مومنانه گفت: این روزها نیز تعداد زیادی از همشهریان به دلیل شیوع بیماری کرونا با مشکلات معیشتی و اقتصادی مواجه شده‌اند که نیازاست با مشارکت مردم، گروه های جهادی، خیرین  بازهم به آنان کمک شود.

وی افزود: باتوجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مومنانه و حل مشکلات نیازمندان و آسیب‌دیدگان از بیماری کرونا، گروه های جهادی بسیج دانشجویی گچساران و باشت در همان ابتدای امر پای کار آمدند که تا به امروز حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده ناشی از کرونا همچنان ادامه دارد.

سلیمانی درادامه تصریح کرد:بنابراین یک هزارو 600 بسته پروتئینی به جهت حمایت از خانواده های نیازمند در محلات و روستاهای کم برخوردار گچساران و باشت توسط گروه های جهادی شهید احمدی روشن و شهید جهان نژادیان بسیج دانشجویی با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توزیع شد.

وی اظهارکرد:از دیگر اقدامات بسیج دانشجویی گچساران و باشت در بحث مقابله با کرونا می توان به عملیات گندزدایی معابر،توزیع بسته های معیشتی در مناطق محروم، تولید و توزیع ماسک بهداشتی،تهییه و توزیع بسته های نوشت افزار برای دانش آموزان نیازمند اشاره کرد

تصاویر را مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669733
ارسال نظر
نظرات