شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669740

فرماندهان انتظامی و مرزبانی کردستان با فرمانده سپاه بیت المقدس دیدار کردند

فرماندهان انتظامی و مرزبانی کردستان با فرمانده سپاه بیت المقدس دیدار کردند
ظهر امروز فرماندهان نیروی انتظامی و مرزبانی کردستان به مناسبت هفته بسیج با سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس دیدار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، سردار علی آزادی ظهر امروز به مناسبت هفته بسیج در دیدار با سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس، گفت: امنیت کنونی جامعه مرهون خون شهدا است و این خونها عامل پایداری عزت ملی ما ایرانیان هستند.

وی افزود: بسیج در تمامی عرصه ها حضور موفق دارد و به ویژه در عرصه ایثار و مقاومت خوش درخشیده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان با بیان ایکه بسیج برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است، ادامه داد: ترس کنونی دشمن از ملت ایران به واسطه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و حضور بسیج در صحنه است.

سردار علیرضا مرزبانی فرمانده مرزبانی استان کردستان نیز در این دیدار گفت: همه مفتخر به بسیجی بودن هستیم و بسیج از ابتدا تاکنون  نقطه اتکاء و امید نظام اسلامی بوده است و هرجا مشکلی وجود داشته، این روحیه بسیجی بوده که آن را رفع کرده است.

وی افزود: امروز هم اگر مشکلاتی در جامعه وجود دارد قطعا با روحیه بسیجی می توان بر آنها فایق آمد.

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان نیز گفت: بسیج متعلق به همه مردم و تمامی نیروهای نظامی است.

فرمانده سپاه کردستان با بیان اینکه پیشرو تمامی فعالیت های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و... وجود امنیت است، گفت: امنیت یکی از نیازهای حیاتی جامعه است و بسیج تنها بخشی از وظایفش در حوزه امنیت است و غالب اقداماتش در حوزه سازندگی و خدمات اجتماعی معطوف است.

وی با بیان اینکه بسیج بی منت خدمت می کند و در خدمت همه آحاد ملت است، افزود: خوشبختانه بسیجی بودن در گفتار و عمل فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان موج می زند و این مایه افتخار است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669740
ارسال نظر
نظرات