شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669744
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن خراسان شمالی اعلام کرد؛

اختصاص تسهیلات ویژه مسکن برای روستاییان فاقد منزل

اختصاص تسهیلات ویژه مسکن برای روستاییان فاقد منزل
علی روحانی گفت: تسهیلات ویژه مسکن روستایی برای خانواده های روستایی فاقد مسکن به استان اختصاص یافت که از ماه جاری به متقاضیان ثبت نام شده اختصاص خواهد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی روحانی، معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک با اعلام اینکه تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی برای خانواده های روستایی فاقد مسکن به استان خراسان شمالی اختصاص یافته است، اظهار کرد: در مناطق روستایی استان 10 هزار خانواده فاقد منزل شناسایی شده اند.

روحانی گفت: این تسهیلات اعطایی برای هر متقاضی 50 میلیون تومان با کارمزد پنج درصد است که برای اعطای این تسهیلات ضامن زنجیره ای در نظر گرفته شده است.

وی همچنین با بیان اینکه مدت اجرای این طرح دو ساله است، عنوان کرد: آغاز اعطای این تسهیلات از ماه جاری خواهد بود که هر متقاضی باید به ادارات بنیاد مسکن شهرستان خود به منظور ثبت نام و معرفی به بانک های عامل مراجعه کند.

وی در بخش دیگری از سخن خود درباره وضعیت واحدهای مسکونی سیل زده در استان نیز اظهار کرد: بر اثر وقوع سیل در سال گذشته شش هزار و 450 واحد مسکونی در استان آسیب دیدند.

روحانی گفت: تا به کنون نوسازی پنج هزار و 600 واحد به مرحله نازک کاری رسیده اند.

وی خاطر نشان کرد: ساخت پنج هزار واحد از این واحدهای آسیب دیده نیز به پایان رسیده اند که برای آنها پایان کار صادر شده است.

معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن خراسان شمالی یادآور شد: برای ساخت این واحدهای آسیب دیده 50 هزار تن سیمان رایگان و 126 میلیارد تومان کمک بلاعوض اعطا شده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669744
ارسال نظر
نظرات