شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669764
بانوی کارآفرین بسیجی:

بسیج ایمانم را قوی‌تر کرد/یک تیر و دو نشان با آموزش میناکاری در پایگاه مقاومت

بسیج ایمانم را قوی‌تر کرد/یک تیر و دو نشان با آموزش میناکاری در پایگاه مقاومت
زینب عقیقی با اشاره به شرایط امروز جامعه در ایام کرونا، گفت: ما با آموزش میناکاری به بانوان، اقدام به ایجاد کار در خانه کرده‌ایم که این امر نه تنها موجب و درآمدزایی می شود بلکه در این شرایط ویژه کرونا هم با ماندن در خانه سلامتی شان حفظ می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زینب عقیقی، یکی از بسیجیان کارآفرین شهر اسدآباد، در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به ایجاد کارگاه میناکاری در پایگاه مقاومت بسیج حضرت مریم(ص) این شهر، اظهار کرد: ده سالی است که فعالیت مستمر در بسیج دارم و در برنامه های مختلف آن شرکت می‌کنم.

وی گفت: با ایجاد کارگاه میناکاری در پایگاه مقاومت یک تیر و دو نشان زدم و در کنار کارهای فرهنگی، آموزش این هنر را برای بانوان برگزار می کنم.

این کارآفرین بسیجی اسدآبادی با اشاره به شرایط امروز جامعه در ایام کرونا، تصریح کرد: ما با آموزش میناکاری به بانوان، اقدام به ایجاد کار در خانه کرده ایم که این امر نه تنها موجب و درآمدزایی می شود بلکه در این شرایط ویژه کرونا هم با ماندن در خانه سلامتی شان حفظ می شود.

وی یادآور شد: برخی از بانوان که به لحاظ وسع مالی دچار مشکل هستند، علاوه بر اینکه به صورت رایگان آموزش می بینند، به تعداد ظروفی که میناکاری روی آن انجام دهند، دستمزد می‌گیرند.

عقیقی با بیان اینکه وظیفه بسیج خدمت بدون چشم داشت به مردم است، گفت: امروز ما در سنگرهای پایگاه‌های مقاومتی علاوه بر اینکه مهارتی به بانوان آموزش می‌دهیم، زمینه را برای حضور در حلقه های بسیج و همفکری در راستای اهداف انقلاب فراهم کرده ایم.

وی با بیان اینکه ورود بنده به بدنه بسیج نه تنها باعث تقویت ایمان و اعتقادم شده، بلکه با روحیه ای که در بسیج هست، توانستم عفت و حجابم را حفظ کنم.

این کارآفرین بسیجی اسدآبادی با بیان اینکه کار در بسیج برای رضای خداست و فی سبیل الله انجام می‌شود، گفت: با حضورم در بسیج علاقه ام به شهدا بیشتر شد و قدردان خون آنان هستم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669764
ارسال نظر
نظرات