شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:35 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669782
استاندار مرکزی:

کارنامه بسیج سراسر افتخار است /ماهیت آمریکا وحشی گری و غارت گری است

کارنامه بسیج سراسر افتخار است /ماهیت آمریکا وحشی گری و غارت گری است
آقا زاده گفت: در طول ۴۱ سال عمر با برکت بسیج هر ماموریتی که به این نهاد مقدس و خدمتگزار واگذار شده با موفقیت آن را انجام داده و کارنامه بسیج سراسر افتخار است و در عرصه های مختلف خوش درخشیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ آقازاده استاندار مرکزی امروز در جلسه کارگروه بسیج سازندگی و افتتاح ۱۸۱ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی در سطح استان مرکزی که با حضور رئیس بسیج سازندگی کشور برگزار شد گفت: در طول ۴۱ سال عمر با برکت بسیج هر ماموریتی که به این نهاد مقدس و خدمتگزار واگذار شده با موفقیت آن را انجام داده و کارنامه بسیج سراسر افتخار است و در عرصه های مختلف خوش درخشیده است.

آقازاده اظهار کرد: نعمت بزرگ بسیج تنها در انقلاب اسلامی وجود دارد و بزرگترین کشورها با وجود سازمان های بزرگ از نعمت بسیج برخوردار نیستند و امروز بسیج به عنوان یک الگویی درخشان در سایر کشورهای دیگر قابل استفاده است.

 وی ادامه داد: بسیج عملکردی موثر و درخشان دارد چون از بطن مردم و همراه مردم است و امروز باید راه ، روش و منش تفکر بسیجی را سرلوحه خودمان بگذاریم و از هیچ تلاشی برای طنین انداز شدن روحیه بسیجی در کشور فروگذار نکنیم چراکه اگر فرهنگ و تفکر بسیجی قالب فرهنگ جامعه باشد قطعا در برابر پیچ های بزرگ پیش رو موفق بیرون می آییم.

استاندار مرکزی بیان کرد: به برکت تفکر بسیج تحریم های به اصطلاح فلج کننده جبهه استکبار نتوانسته بر ایستادگی و مقاومت ملت ایران بر روی ارزش ها تاثیری بگذارد و امروز می بینیم حقارت تحریم ها و توطئه های ظالمانه تنها برای خود دنیای استکبار باقی مانده است.

آقازاده گفت: امروز کسانی که شدیدترین تحریم ها را علیه ملت ایران اعمال کردند در درون خودشان اختلافات شدیدی دارند و اینها همه عبرت های تاریخ است که ظلم و ظالم ماندگار نیست.

وی افزود: امروزه دموکراسی واقعی غربی در آمریکا به وضوح دیده می شود و کشوری که ادعای حقوق بشر دارد علاوه بر تحریم های ظالمانه از ورود واکسن آنفولانزا به ایران در حالی که هزینه آن پرداخت شده جلوگیری می کند و این نشاندهنده این است که ماهیت آمریکا وحشی گری و غارت گری است و جان انسان ها برای رژیم استکباری اهمیتی ندارد.

استاندار مرکزی بیان کرد: فرمانداران و مدیران استان امروز باید بیش از گذشته از ظرفیت بسیج سازندگی استفاده کنند و بسیج سازندگی را در انجام پروژه ها مشارکت دهند.

وی ادامه داد: بسیج سازندگی در طول این سالها نشان داده می توان غیر ممکن ها را ممکن کرد و با به کارگیری ظرفیت ها و توان ها بهتر عمل کرد.

آقازاده خاطرنشان کرد: با بسیج سازندگی هم هزینه ها کاهش پیدا می کند و هم کیفیت کارها بالا می رود و لذا استفاده از ظرفیت خوب بسیج سازندگی باید در دستور کارمان باشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1669782
ارسال نظر
نظرات