شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669824
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان:

محور دفاع از انقلاب، همین آحاد عظیم بسیجیان هستند

محور دفاع از انقلاب، همین آحاد عظیم بسیجیان هستند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان گفت: در هر عرصه‌ای که دشمن بخواهد نفوذ کند آن قشری که مقابله می‌کند بسیج است و محور دفاع از انقلاب، همین آحاد عظیم بسیجیان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید یزدانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فارسان در گفتگو با جهانبین نیوز، با اشاره به فعالیتهای بسیج در کشور گفت: بسیج یکی از برکات ارزشمند انقلاب اسلامی و مهمترین یادگار بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است بسیج در عرصه‌های مختلفی از جمله علمی، فرهنگی و اقتصادی حضور دارد ولی آنچه امروز فعالیت بسیج را محسوس کرده است حضور بسیج در محرمیت‌زدایی و خدمت رسانی به مردم است که   در این مسیر ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی را در دستور کار دارد.

وی خاطرنشان کرد :در هر عرصه ای که دشمن بخواهد نفوذ کند آن قشری که مقابله می کند بسیج است و محور دفاع از انقلاب، همین آحاد عظیم بسیجیان هستند.

یزدانی در ادامه تصریح کرد :بسیج نشان داده است در همه اعصار تجارب و ظرفیت‌های گران‌بهای خود را در مسیر خدمت به مردم، در عرصه‌ی همکاری با دولت‌ها به صحنه آورده و در دوره جدید نیز برغم القای شبهه‌ تقابل بسیج با دولت توسط برخی اشخاص و جریان‌های سیاسی، بسیج با تکیه بر روحیه انقلابی و تفکر جهادی و فراجناحی خود بزرگ‌ترین اقدامات را برای کمک به دولت در اجرای پروژه‌های ملی به ویژه در حوزه مردمیاری، محرومیت زدایی و نیز "اقتصاد مقاومتی" عملیاتی و در دستور کار قرار داده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فارسان هدف از این دیدار را بیعت با ولایت و آرمان های امام راحل عنوان کرد و گفت: برنامه های مختلف فرهنگی هنری و ورزشی در هفته بسیج در فارسان برگزار می شود.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین محسن ملک پور امام جمعه شهرستان فارسان به ایراد سخنانی در رابطه با بسیج و بسیجی گری پرداخت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669824
ارسال نظر
نظرات