شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 20:01 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669843
نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد

اقدامات موثر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در کاهش آسیب‌های کرونا

اقدامات موثر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در کاهش آسیب‌های کرونا
عبدالکریم عابدینی گفت: در استان قزوین نیز ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) چندین بار با بسته‌های معیشتی و این بار با ۲۰ هزار بسته بهداشتی که مردم در این شرایط به آن نیازمند هستند، پای کار آمدند و این اقدام در کاهش آسیب‌ها بسیار موثر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین بعد از ظهر امروز(یکشنبه) در همایش همدلی و کمک مومنانه که به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در مسجدالنبی(ص) برگزار شد، اظهار کرد: در مواجهه با آسیب‌ها و زیان‌های ویروس کرونا در هر شهر و استانی در کشور مومنین، متدینین و نهادهای انقلابی فعال شدند و پای کار آمدند.

وی ادامه داد: در استان قزوین نیز الحمدالله ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) چندین بار با بسته‌های معیشتی و این بار با ۲۰ هزار بسته بهداشتی که مردم در این شرایط به آن نیازمند هستند، پای کار آمدند و این اقدام در کاهش آسیب‌ها بسیار موثر است.

امام جمعه قزوین با اشاره به اهمیت همدلی عنوان کرد: طبعا وقتی بحرانی پیش می‌آید، باید آدم‌ها در کنار هم قرار بگیرند و گرفتاری همدیگر را مرتفع کنند. ما در شرایطی هستیم که کمتر کشوری است که از این بیماری آسیب ندیده باشد که کشور ما نیز از آن جمله است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مردمی که دچار آسیب شده و در خانه بیمار دارند، خوب درک می‌کنند که اقدامات انجام شده بسیار موثر است و باعث نزدیکی قلب‌ها شده و سرمایه اجتماعی را ارتقا می‌دهد و در آینده وقتی پرونده این ایام را مشاهده می‌کنیم، این خدمات بیشتر دیده شده و نسل‌های بعدی این اقدامات را تحسین می‌کنند که همت بالای مردمی که در شرایط بحرانی به داد هم رسیدند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1669843
ارسال نظر
نظرات