شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 20:02 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669845
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:

سازماندهی و تقویت کار جمعی باید در رسانه‌ها دیده شود

سازماندهی و تقویت کار جمعی باید در رسانه‌ها دیده شود
محمد شاهرخی گفت: سازماندهی و تقویت کار جمعی باید در رسانه‌ها دیده شود؛ دشمنان ما فرصت طلب هستند و ذائقه مردم را به خوبی تشخیص می‌دهند و سیاه نمایی می‌کنند که باید مراقب باشیم و روی اثرسنجی کارهایمان بیشتر وقت بگذاریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین،سردار محمد شاهرخی، فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در جلسه با مسئولین رسانه‌ها که بعد ازظهر امروز(یکشنبه) در سالن جلسات سپاه استان قزوین برگزار شد؛ ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: علی رغم دستاوردهای بزرگ و کارآمدی که انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدا تاکنون داشته است، اما دشمن با فضای رسانه‌ای که ایجاد کرده است قصد دارد نظام را ناکارآمد نشان دهد لذا حق و باطل در مقابل یکدیگر قرار دارند و سال‌هاست که این موضوع برقرار است و مخاطب این دو جبهه مردم هستند.

وی افزود: هر کدام از این جبهه‌ها تلاش می‌کنند که مردم را به خود جذب کنند و پیروزی خود را در جذب مردم می‌دانند؛ جبهه باطل برای جذب مردم خط قرمز ندارد و از هر ابزاری استفاده می‌کند اما جبهه حق نمی‌تواند این خط قرمزها را زیر پا بگذارد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اذعان کرد: امروز باید اثرگذاری رسانه ای افزلیش یابد؛ ما امکانات بالقوه‌ای داریم که بالفعل نمی‌شود و حداکثر استفاده را از همه ظرفیت‌ها نمی‌کنیم لذا اثرگذاری لازم را نداریم.

این مقام مسئول ابراز کرد: برای نمونه در برخورد با فساد بالاترین مقام کشور را دستگیر می‌کنند اما بازخورد رسانه‌ای و اثرگذاری دیده نمی‌شود؛ برخورد گسترده با فساد به علت هجمه گسترده سیاسی دیده نمی‌شود و انسجام لازم بین رسانه‌های انقلابی ضعیف است.

شاهرخی بیان کرد: سنت الهی بر این است هر جا که وحدت باشد اقدامات نتیجه بخش خواهد بود و ضعف در این عامل باعث می‌شود تا کارکردهای لازم دیده نشود؛ لذا رسانه‌های انقلابی باید قدر فرصت‌ها را بدانند و باید راهبرد تعریف کنیم.

وی عنوان کرد: ما تمامی ابزارهایی که امروز شیطان در دست دارد را در اختیار داریم اما چرا نمی‌توانیم از این ابزار به خوبی استفاده کنیم؟ امروز ما احساس خطر از نظر تجهیزات نظامی را نداریم اما خطر آنجاست که افکار و عقاید مردم تغییر کند؛ در تاریخ هم می‌خوانیم که هیچ جریان دینی به اندازه انقلاب ما نظام‌مند حرکت نکرده و ادامه پیدا نکرده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: خدا عنایت به ما داشته که انقلاب جاری باشد اما لازمه امتداد آن این است که سنت‌های الهی تحقق یابد چراکه با انسجام و وحدت می‌توان به پیروزی رسید؛ انسجام باعث می‌شود که پرچم فساد پایین کشیده شود حتی اگر طرف مقابل ما پول و امکانات و قدرت داشته باشد.

وی بیان کرد: انسجام در کنار کار علمی می‌تواند مردم را مخاطب رسانه‌های ما قرار دهد اما اخبار ما مطابق ذائقه مردم نیست؛ با انسجام و کار تشکیلاتی ذائقه مردم تشخیص داده می‌شود و ما پیوست فرهنگی پیدا می‌کنیم. انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال خدماتش در جهان بی‌نظیر بوده است اما خوب اطلاع رسانی نمی‌شود.

شاهرخی در پایان گفت: سازماندهی و تقویت کار جمعی باید در رسانه‌ها دیده شود؛ دشمنان ما فرصت طلب هستند و ذائقه مردم را به خوبی تشخیص می‌دهند و سیاه نمایی می‌کنند که باید مراقب باشیم و روی اثرسنجی کارهایمان بیشتر وقت بگذاریم، لذا وقتی دنبال اثرگذاری نیستیم، نتیجه‌ها و دستاوردها ضعیف است.

انتهای پیام/ 

 

https://www.dana.ir/1669845
ارسال نظر
نظرات