شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 23:34 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669894
مدیر بیمارستان قدس پاوه:

ر وند کند نصب دستگاه سی تی اسکن بیمارستان قدس پاوه به دلیل سرب کوبی است

ر وند کند نصب دستگاه سی تی اسکن بیمارستان قدس پاوه به دلیل سرب کوبی است
رضایی گفت: به دلیل اینکه محل نصب سی تی اسکن باید با یک لایه سرب پوشیده شود لذا روند کار در این مرحله به کندی پیش می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هزارماسوله پس از انتقادهای بسیار در روند کند نصب تنها دستگاه سی تی اسکن بیمارستان قدس پاوه در این سایت خبری تحلیلی، فرماندار شهرستان پاوه از روند ساخت و آماده سازی محل نصب دستگاههای مربوطه بازدید کرد.

دکتر رضایی مدیر بیمارستان قدس پاوه در حاشیه این بازدید گفت: محل نصب سی تی اسکن باید با یک لایه ی سرب پوشیده یا به اصطلاح سرب کوبی شود.

وی افزود: با نصب این پنلهای سربی، از نشت اشعه های خطرناک رادیواکتیو و سایر اشعه های مخرب و خطرناک جلوگیری می شود .

وی گفت: نصب این لایه ها نیاز به دقت ومهارت بالا دارد لذا روند کار در این مرحله به کندی پیش می رود بر روی لایه ی سربی لایه های دیگری نیاز است . امیدواریم پس ازسرب کوبی سرعت انجام کار افزایش یابد .

دکتر ولدبیگی رئیس شبکه بهداشت و درمان نیز گفت: بیماران کرونایی پاوه در برابررفتن به سایر بیمارستان های استان مقاومت می کنند.

وی افزود: کل پرسنل شبکه بهداشت فراتر از توان خود در خدمت مردم هستند. در هر مجموعه و سیستمی کاستیهایی وجود دارد که این کاستی ها پس از بروز یافتن با صرف هزینه بر طرف می شوند . از سمنها به دلیل همکاری خوبشان با شبکه ی بهداشت در طول مدت شیوع کرونا قدردانی می کنیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669894
ارسال نظر
نظرات