شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1669955
فرمانده انتظامی استان کردستان خبر داد؛

برخورد با خاطیان طرح محدودیت‌های تردد برابر مقررات/ پلیس در اجرای قانون با کسی تعارف ندارد

برخورد با خاطیان طرح محدودیت‌های تردد برابر مقررات/ پلیس در اجرای قانون با کسی تعارف ندارد
سردار علی آزادی گفت: پلیس در راستای ممنوعیت و محدویت‌ تردد خودروها در قالب طرح جامع اعمال محدویت‌های پویا با کسی تعارف ندارد و اجرای قانون را سر لوحه کار قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، سردار علی آزادی اظهار داشت: این محدودیت‌ها در راستای ارتقای سلامت جامعه و کاهش شیوع همه گیری ویروس کرونا اعمال شده و پلیس راه و راهور این استان با استقرار در نقاط مختلف از جمله ورودی و خروجی شهرها و برخی معابر درون شهری به وظیفه خود عمل می‌کند.

وی با بیان اینکه در این خصوص ملاک عمل قانون و مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا است، افزود: با خاطیان طرح محدودیت‌های تردد برابر مقررات برخورد می‌شود.

سردار آزادی اضافه کرد: این برخوردها در شهرهای با شرایط قرمز از جمله سنندج، کامیاران، مریوان و قروه بیشتر و شدیدتر از سایر شهرستان‌هاست و در شهرهای نارنجی نیز ماموران ابتدا تذکر داده و در صورت عدم توجیه خاطیان اقدام به اعمال قانون می‌کنند.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه طرح ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ شب تا چهار بامداد نیز به صورت جدی در سطح شهرها اجرا می‌شود، یادآور شد: این محدودیت نیز بخاطر پیشگیری از حضور مردم در شب نشینی‌ و دورهمی‌های خانوادگی که یکی از عوامل اصلی شیوع ویروس کروناست، اعمال می‌شود.

وی تاکید کرد: براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا تردد خودروها در فاصله ساعات اعلام شده ممنوع است و از طریق سیستم‌های هوشمند (دوربین نظارتی) متخلفان ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

سردار آزادی با بیان اینکه محدویت تردد در این استان قبل از آذر طی ۲ نوبت شامل ابتدای سال (ایام نوروز) و ساعت ۱۲ ظهر ۱۲ آبان تا ساعت ۲۴ جمعه ۱۶ آبان اعمال شد، گفت : در این مدت پلیس راه و راهور مانع از ورود ۱۱ هزار و ۳۴۹ خودرو به داخل استان بویژه شهرستان سنندج شدند.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس راه و راهور در ایام اعمال محدودیت‌های مذکور در کنار وظایف محوله خود برای ۳۲۹ خودرو بدلیل عدم توجه به هشدارها، جریمه ۵۰۰ هزار تومانی منظور کردند.

فرمانده انتظامی کردستان یادآور شد: همچنین در این مدت ۲۶۵۰ دستگاه خودرو نیز به علت تداوم تخطی از محدویت‌ها به پارکنیگ هدایت شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669955
ارسال نظر
نظرات