شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 10:36 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1669966
دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام خبر داد؛

پنجم آذرماه، آغاز مرحله سوم رزمایش کمک‌های مومنانه درخوزستان

پنجم آذرماه، آغاز مرحله سوم رزمایش کمک‌های مومنانه درخوزستان
یونس زبیدی گفت: پنجم آذر به مناسبت روز بسیج مرحله سوم رزمایش کمک های مومنانه با 100 هزار بسته معیشتی هدف گذاری شده که با توجه به تجربیات راحل گذشته کمک های مساجد و کارخانجات، هیئت ها نیز اضافه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یونس زبیدی دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام در گفتگو با خبرنگار رهیاب، اظهار داشت: قرارگاه امام حسن (ع) در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سخنرانی نیمه شعبان، توسط فرمانده کل سپاه، در استان ها برای کمک به خانواده‌هایی که تحت تاثیر بیماری کرونا، شغل و کار خود را از دست داده ‌و دچار مشکلات معیشتی شده‌اند راه‌اندازی شده است.

وی افزود: قرارگاه امام حسن علیه السلام در استان خوزستان نیز در کنار مردم و هزاران بسیجی که به سخنان مقام معظم رهبری لبیک گفته بودند در مقابله با این ویروس منحوس تحت عنوان کمک های مومنانه نقش آفرینی های بسیاری داشته است.

زبیدی با بیان اینکه ایجاد محبت و پیوند های مومنانه، ایجاد اخوت و برادری، برکت یافتن مال و افزایش رزق و روزی و همچنین ریشه کن شدن فقر از جامعه از نتایج ارزشمند رزمایش مواسات است گفت: کمک های مومنانه در دو مرحله که به صورت 6 گام انجام شد بالغ بر 700هزاربسته معیشتی به ارزش 300 هزارتومان بین نیازمندان خوزستانی توزیع شد.

مسئول جهاد سازندگی استان ادامه داد: ان شاالله 5 آذر به مناسبت روز بسیج نیز مرحله سوم رزمایش کمک های مومنانه با 100 هزار بسته معیشتی هدف گذاری شده که با توجه به تجربیات راحل گذشته کمک های مساجد و کارخانجات،هیئت ها نیز اضافه خواهد شد.

وی عنوان کرد: رزمایش کمک مؤمنانه یا مواسات مؤمنانه معنایش این است که انسجامی در کمک‌رسانی‌ها اتفاق بیفتد و قرارگاه مواسات اصالتاً یک حرکت مردمی است ؛ که توانسته به ایجاد وحدت بین تمام خیرین برسد تا هم‌افزایی‌ها بیشتر شکل گیرد و منافع بیشتری به آسیب‌دیدگان برسد.

زبیدی خاطرنشان کرد: سپاه ولی عصر عج در طی سال، انواع کمک های مومنانه مانند توزیع گوشت قرمز و سفید ، آرد و نان ، کالاهای اساسی نیازمندان همچنین اهدای جهیزیه و آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد، اهدای لوازم تحریریه و نیازمندی های دیگر اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا را دنبال کرده و امروز نیز به دنبال تهیه تبلت برای دانش آموزان نیازمند است که به امید خدا بتوانیم نوجوانان نیازمند را دلشاد کنیم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1669966
ارسال نظر
نظرات