شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1669968
فرمانده سپاه دهگلان خبر داد؛

اهداء 300 بسته فرهنگی آموزشی لوازم التحریر میان دانش آموزان بی بضاعت

اهداء 300 بسته فرهنگی آموزشی لوازم التحریر میان دانش آموزان بی بضاعت
محمد امانی از توزیع 300 بسته‌ لوازم التحریر رایگان درمیان دانش آموزان بی بضاعت این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، از اهداء بسته‌های رایگان لوازم التحریر در میان دانش آموزان این شهرستان خبر داد و گفت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در دومین روز از هفته مبارک بسیج 300 بسته فرهنگی، آموزشی لوازم التحریر را درمیان دانش آموزان توزیع نموده است.

وی هدف از این کار را حمایت از دانش‌آموزان نیازمند و محروم در مدارس سطح روستا‌های شهرستان دهگلان دانست و گفت: سپاه دهگلان اقدام به توزیع کمک آموزشی در بین دانش آموزان بی بضاعت در 3 مقطع مدارس سطح روستا‌های این شهرستان نموده است و چنین حمایت‌های مادی و معنوی اگر از طریق ارگان‌های مختلف و افراد خیر جامعه اجرایی گردد موجب کاهش کودکان فقیر در آینده شده و استعداد‌های نهفته آنان را شکوفا خواهد کرد.

فرمانده سپاه دهگلان افزود: نسل کودک و نوجوان ما سرمایه‌های اصلی این جامعه محسوب شده و آینده این کشور به دست آنان رقم خواهد خورد به همین دلیل می‌طلبد در راستای ایجاد و تقویت ظرفیت‌ها و استعداد‌ها در این قشر، از هیچ کوششی دریغ نشود.

وی با بیان اینکه ارزش هربسته آموزشی 250 هزار تومان بوده گفت:: از سال ۹۵ تاکنون بیش از ۳ هزار بسته فرهنگی آموزشی توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در میان دانش آموزان بی بضاعت سطح شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1669968
ارسال نظر
نظرات