شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670056
امام جمعه سردرود مطرح کرد؛

تفکر بسیجی ابزار قوی‌شدن است/ درخشش بسیجیان در سنگر مبارزه با کرونا

تفکر بسیجی ابزار قوی‌شدن است/ درخشش بسیجیان در سنگر مبارزه با کرونا
امام جمعه سردرود ضمن تاکید بر نیاز کشور برای تفکر بسیجی جهت قوی شدن کشور گفت: برای قوی شدن نباید به سراغ قدرت ها و عناصر خارجی برویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریزبیدار، حجت الاسلام و المسلمین جلیل جلیلی در خصوص تفکر بسیجی اظهار داشت: بعضی ها می گویند گذرگاه پیشرفت و قوی شدن فقط تن دادن به استکبار و نیروی خارجی است ولی گذرگاه پیشرفت و قوی شدن هر کشور نیروی انسانی پرورش یافته آن کشور است و بسیج یکی از آن موارد پرورش یافته است.

امام جمعه شهر سردرود با اشاره به آیات سوره آل عمران؛ بسیجی را به عنوان یکی از مردان خدا دانست و اضافه کرد: یکی از مصداق های بزرگ رِبِّیُّون در آیات ذکر شده بسیج است. 

وی ضمن اشاره به دیدگاه های عمده قوی شدن برای کشورها گفت: برای قوی شدن نباید به سراغ قدرت ها و عناصر خارجی برویم و باید با درون گرایی و نگاه به داخل و پرورش نیروهای داخلی به این امر مهم برسیم.

حجت الاسلام جلیلی به بیانات رهبر انقلاب در مورد بسیج اشاره کرده و بیان داشت: ایشان گفتند باید قوی بشویم آن هم از نوع شیر صفتی بودن نه از راه دروغ و نیرنگ و روباه صفتی بودن.

این استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر نقش برجسته و اثرگذار بسیج در کمک های مومنانه و مبارزه با کرونا گفت: بسیجیان در این چند ماه کرونایی ضمن ارتباط تنگاتنگ با مردم به رفع مشکلات آنها شتافتند و از همه بسیجیان و زحمت کشان این امر نهایت سپاس و قدردانی را دارم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670056
ارسال نظر
نظرات