شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670065
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب مطرح کرد؛

کنترل مستمر و روزانه محدودیت‌های بازار سرپلذهاب/ اعمال جریمه یک میلیون تومانی برای خودروهای پلاک غیربومی

کنترل مستمر و روزانه محدودیت‌های بازار سرپلذهاب/ اعمال جریمه یک میلیون تومانی برای خودروهای پلاک غیربومی
پیرکرمی از کنترل مستمر و روزانه محدودیتهای بازار و رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا  پیرکرمی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: کنترل مستمر و روزانه ستاد مقابله با کرونا شهرستان بمنظور پشتیبانی، ایجاد هماهنگی، پیگیری و اجرای دقیق مصوبات ستاد کرونا استان و شهرستان از تعطیلی کامل بازار شهرستان و رعایت پروتکلهای بهداشتی در واحدهای صنفی فعال اجرا می شود.

وی افزود: محدودیتهای در نظر گرفته شده برای مشاغل گروه‌های یک تا چهار از اول آذرماه اجرایی شده و این طرح‌ تا پایان شیوع بیماری کرونا و خروج شهرستان از وضعیت قرمز اعمال خواهدشد.

رییس کمیته امنیتی ستادکرونای شهرستان تصریح کرد: مشاغل گروه یک که مشاغل ضروری بوده و بخش غذایی و خدماتی مردم را پشتیبانی می کنند در هیچ‌یک از وضعیت‌های سه‌گانه تعطیل نخواهند شد.

پیرکرمی خاطر نشان کرد: در این طرح برای ادارات نیز محدودیتهایی در نظر گرفته شده و ادارات با کاهش نیروی انسانی از ۷۰ درصد تا ۵۰ درصد با نظر مدیر اجرایی فعالیت خواهند داشت.

این مقام مسوول افزود: برگزاری تمامی آیین های تجمعی عزا و عروسی در شهرستان ممنوع بوده و با برگزارکنندگان این آیین ها به شدت برخورد می شود.

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: اعمال جریمه یک میلیون تومانی برای خروج خودروهای پلاک غیر بومی از شهرستان هر ۲۴ساعت یکبار در صورت مشاهده پلیس و یا دوربین های درون شهری و برون شهری انجام خواهد گرفت.

پیرکرمی اضافه کرد: مردم برای حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان در منزل بمانند و نسبت به رعایت موازین بهداشتی و فاصله اجتماعی جدیت لازم را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری شهرستان در پایان از همکاری مردم، اصناف و بازاریان در اجرای محدودیتها و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان تقدیر کرده و از مردم خواست همچنان ستادکرونای شهرستان را یاری نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670065
ارسال نظر
نظرات