شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670076
امام جمعه سرپلذهاب:

بسیج بر اساس اندیشه‌های اسلام و انقلاب تشکیل شده است/ اقدامات بسیج در شرایط مختلف کشور ارزشمند است

بسیج بر اساس اندیشه‌های اسلام و انقلاب تشکیل شده است/ اقدامات بسیج در شرایط مختلف کشور ارزشمند است
امام جمعه سرپل ذهاب گفت: بسیج بر اساس اندیشه های ناب دین اسلام و انقلاب اسلامی تشکیل شده و از هیچ سازمان خارجی الگو برداری نکرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت الاسلام فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار بازی دراز ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج یک سازمان تشکیل شده بر اساس اندیشه های ناب و انقلاب اسلامی تمام زوایای مربوط به داخل کشور میباشد و هیچ بخشی از آن از سازمان یا نهادی خارج از کشور الگوبرداری نشده است.

وی افزود: بسیج یادگار ارزشمند امام (ره )است که در سال ۱۳۵۸ و در زمانی که آمریکای جنایتکار کشور را به خاطر تسخیر لانه جاسوسی تهدید کرده بود به وجود آمده و این تهدید را تبدیل به فرصت کرد.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: بسیج امروز متشکل از جوانانی مومن متدین شجاع مبتکر آماده به کار و زمان شناس است  که در مسائل و میادین مختلف انقلاب اسلامی به عنوان عضو پیشرو مجموعه انقلاب وارد شده و حرکتی نوآورانه و امیدبخش به جا می گذارد.

وی با اشاره به کارایی بسیج در شرایط مختلف اذعان داشت: بسیج در وضعیت و شرایط مختلف کشور بعنوان یک نیروی فعال و آماده همواره کمک حال مسئولین شده و امروز نیز در شرایط کرونایی کشور از ضدعفونی و گندزدایی معابر تا به راه انداختن رزمایش کمکهای مومنانه در کنار مردم حضور دارد.

فاطمی نسب در پایان افزود: بسیج شهرستان نیز در جریان زلزله، سیل، آتش سوزیهای مراتع و مزارع و اخیراً در جریان شیوع بیماری کرونا اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده که شایسته تقدیر است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1670076
ارسال نظر
نظرات