شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:22 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670096
مدیر موسسه خدمات درمانی بسیجیان مطرح کرد؛

کمک ۶۰۰ میلیونی به زوج های نابارور استان کهگیلویه و بویراحمد

کمک ۶۰۰ میلیونی به زوج های نابارور استان کهگیلویه و بویراحمد
مدیر موسسه خدمات درمانی بسیجیان گچساران با بیان اینکه از ۴۰۰ زوج نابارور به مراکز درمانی جهت درمان اعزام شدند گفت: ۶۰۰ میلیون تومان به زوج ها نابارور صورت گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس صبح امروز به مناسبت هفته بسیج نشست خبری با حضور اصحاب رسانه در درمانگاه بسیج شهر یاسوج برگزار شد.

سالار غلامیان در این مراسم با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج گفت: امروز تفکر و راه حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام از زمان دفاع مقدس تا امروز در بحث خدمت رسانی به جامعه  توسط بسیجیان دنبال می شود.
 
مدیر موسسه بسیجیان استان بیان کرد:  موسسه بسیجیان با تفاهم نامه بنیاد تعاون با سازمان بسیج از سال ۷۲ تا ۷۴ اجرا شد.
 
وی بیان کرد: در حوزه ها مختلف از جمله کمک به ساختار و سلامت جامعه، بیمه، افراد مسن، و افراد بی بضاعت و مناطق محروم در قالب طرح کرامت در حال خدمت رسانی در حوزه بهداشت و سلامت است.
 
غلامیان گفت: طرح رویش امید برای زوج های نابارور و معرفی به مراکز درمانی در کرمانشاه، یزد و مشهد با کمک ۳ میلیون تومانی دنبال می شود.
 
مدیر موسسه بسیجیان استان ادامه داد: در استان در کنار همه محدودیت ها و زیرساخت ها در چند سال گذشته مرکز درمانی شفاء راه اندازی شد، در گچساران درمانگاه شهدای بسیج در سه طبقه و دارای بخش های مختلف خدمت رسانی می کند.
 
وی با بیان اینکه طرح های مختلفی در سال جاری اجرا شد، گفت: در بخش آزمایشگاه فیزیو تراپی و دندانپزشکی درحال خدمت رسانی است و مجوز داروخانه بسیج در  یاسوج در دست اقدام است.
 
مدیر موسسه بسیجیان استان  افزود: در محدوده بهمئی با استفاده ظرفیت های بسیج و بنیاد تعاون و همچنین در لیکک  در حال ساخت مرکز درمانی بسیجیان هستیم، در دهدشت کارهای اجرایی آن در حال انجام است و در لنده بر اساس تفاهم نامه ها با همکاری سایر ارگان ها می توان این درمانگاه تاسیس و خدمت رسانی کرد.
 
غلامیان تصریح کرد: با افتتاح این  درمانگاه ها ۷۰ نفر به صورت مستقیم در د یاسوج و گچساران در حال فعالیت هستند، طرح رویش امید در سطح استان،  ۴۰۰ نفر زوج نابارور را شناسایی و به مرکز درمانی یزد معرفی شدند که ۶۰۰ میلیون تومان کمک به آنها کمک و بسیاری از آنها صاحب فرزند شدند.
 
وی افزود: در بحث بیمه ای کسانی که بیکار هستند و تحت پوشش بیمه نیستند ، این افراد با سقف کمتر از ۲۵۰ هزار تومان نسبت به سایر بیمه ها بیمه می شوند و کلیه خدمات تامین اجتماعی به آنها ارائه می شود.
 
وی گفت: کمک به بیماران صعب العلاج در حال اجرا است و کسانی در حال مراجعه هستند، سالانه تا سقف یک میلیون تومان بلاعوض اعطا می شود، در بحث کرونا نیز  اطلاع رسانی و آموزش از طریق فضای مجازی اقدامات خوبی انجام شد که به عدد نزدیک ۱ هزار نفر آموزش داده شد.
 
غلامیان به ظرفیت  اردوهای جهادی برای اعزام  به مناطق کمتر برخورد اشاره کرد و گفت: در بحث زائرین اربعین با همراه بودن افراد و‌ کادر درمان به آنها کمک می شود.
 
وی در پایان گفت: در محدوده گچساران در حال راه اندازی سونوگرافی هستیم.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1670096
ارسال نظر
نظرات