شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670121
فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

مشارکت مردم و بازاریان در اجرای پروتکل‌های جدید کرونایی مطلوب است

مشارکت مردم و بازاریان در اجرای پروتکل‌های جدید کرونایی مطلوب است
جمالی نیا گفت: مشارکت و همراهی مردم و بازاریان در اجرای روند تعطیلی شهرستان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا بسیار مناسب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا محبت جمالی نیا فرماندار سرپلذهاب در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: سومین روز از روند تعطیلی شهرستان با همراهی و مشارکت بالای مردم، بازاریان، رسانه ها و فعالین حوزه اجتماعی در حال اجرا می باشد که قابل تقدیر است.

وی افزود: فرهنگسازی در خصوص پرهیز از ترددهای غیرضرور، پوشیدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و در خانه ماندن به خوبی در شهرستان نهادینه شده و مردم به خوبی رعایت می کنند که قابل مشاهده می باشد.

فرماندار شهرستان تصریح کرد: رعایت پروتکلهای بهداشتی و ممنوعیتها و محدودیتها به صورت دو شیفت در طول روز توسط یک اکیپ مشخص متشکل از نماینده دادستانی، شبکه بهداشت، انتظامی، بخشداران در روستاها و شهرداری در داخل شهر کنترل می شود.

این مقام مسئول اذعان داشت: جلوگیری از برگزاری مراسمات تجمعی خصوصا در بحث مجالس ترحیم و عزا در آرامستانهای شهرستان در مناطق روستایی توسط بخشداران و در شهر توسط شهرداری در حال کنترل است د رصورت عدم توجه مردم برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670121
ارسال نظر
نظرات