شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670144
نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان:

امروز اعتراف می‌کنیم تفکر بسیجی باعث پیشرفت کشور شده است/ 5 آذر روز حماسه مردم گرگان است

امروز اعتراف می‌کنیم تفکر بسیجی باعث پیشرفت کشور شده است/ 5 آذر روز حماسه مردم گرگان است
آیت الله نورمفیدی گفت: امروز نیز باید اعتراف کنیم پیشرفت‌هایی را که در کشور ایجاد شده یکی از ریشه ها، عوامل و زمینه های آن تفکر بسیجی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما؛ آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان و امام جمعه گرگان، بمناسبت هفته بسیج مستضعفین، ضمن گرامیداشت 5 آذر سالروز تاسیس نهاد مردمی بسیج و همچنین واقعه 5 آذر گرگان اظهار داشت: هفته بسیج بسیار هفته مبارکی است، در شرایطی که همه دست به دست داده بودند که انقلاب را به هر شکل ممکن نابود کنند امام(ره) با تشکیل بسیج مردم را وارد عرصه دفاع از کشور و انقلاب کردند.

نورمفیدی افزود: این اقدام امام راحل بگونه ای یک الهام الهی بود، بنابراین تشکیل بسیج یک امر مبارک و یک امداد غیبی بود که خدا این امر را به دل امام(ره) انداخت تا به امروز هم حضور بسیجیان در همه زمینه ها خصوصا مقابله با توطئه های دشمنان یکی از عوامل حفظ نظام بوده و خواهد بود.

وی تصریح کرد: اگر دور اندیشی امام  راحل و تشکیل بسیج نبود دچار مشکل می شدیم اما وقتی را که مردم  با حضور در اقیانوس بیکران بسیج وارد عرصه دفاع شدند این انقلاب بیمه شد.

امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند بسیج یک مجموعه ی گسترده ای است که اختصاص به یک قشر و زمان و منطقه ای ندارد و همه مردم در آن حضور دارند و در هر زمان و هر کجا حتی در دورترین نقاط کشور مردم می توانند وارد این سازمان مقدس و مبارک شوند.

نورمفیدی اضافه کرد: تشکیل بسیج و حضور بسیجیان در عرصه های مختلف یک امر بسیار مهمی بوده است امروز نیز باید اعتراف کنیم پیشرفت هایی را که در کشور ایجاد شده یکی از ریشه ها،عوامل و زمینه های آن تفکر بسیجی است.

وی یادآور شد: بسیجی یعنی کسی را که در هر کجا و هر زمان کشور به او  نیاز داشت وارد میدان شود، بنابراین ما بسیج را یک تشکیلات نظامی نمی دانیم و به مصداق فرمایش رهبر معظم انقلاب اگر کشور برای پیشرفت و حفظ  نظام در کلیه زمینه ها به چیزی نیاز داشته باشد این بسیج است که باید ورود پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: آذر که روز تشکیل بسیج  است روز حماسه 5 آذر گرگان هم است روزی که جوانان این شهر در آن شرایط خاص وارد عرصه شدند و آن تظاهرات وسیعی را به راه انداختند که در این تظاهرات عده ای از جوانان عزیز به شهادت رسیدند که لازم میدانم یاد و خاطره این شهدای گرانقدر را گرامی بداریم.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1670144
ارسال نظر
نظرات