شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670168
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

هفته بسیج، نماد استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص)

هفته بسیج، نماد استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص)
مهرداد جهاندیده گفت: هفته بسیج، نماد استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و پاسداری از خون شهیدانی است که جان خویش را در مکتب بسیج و مجاهدت، خالصانه فدا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد جهاندیده،  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با گرامیداشت هفته بسیج در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج یکی از مهم‌ترین تصمیمات استراتژیک نظام بود که سازمانی مردمی، پرافتخار و حماسه‌ساز را در نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آورد.

وی ادامه داد: با گذشت بیش از چهار دهه از ظهور فرهنگ و تفکر بسیجی در میهن اسلامی، نقش آفرینی های بزرگ و سرنوشت ساز این نهاد مردم پایه، بسیج و بسیجیان هم اینک فراتر از یک نیروی دفاعی و حاضر در میدان های مقابله با تهدیدات سخت و نیمه سخت، به سرمایه عظیم و گره‌گشای ملت در عرصه های رویارویی با دشمنی های امروز نظام سلطه و استکبار با محوریت امریکا و حاکمان ظالم و جنایتکار کاخ سفید در صحنه جنگ اقتصادی و جنگ نرم تبدیل شده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه نهادهای انقلابی از جمله بسیج امروزه مایه برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گفت: رمز ماندگاری بسیج، ارتباط مستمر و گسترده و همه جانبه این نهاد با مردم و پایبندی و تداوم راه امام راحل (ره) و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری است.

جهاندیده تاکید کرد: بی‌شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان، از یاد نخواهند برد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670168
ارسال نظر
نظرات