شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670174
مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد؛

برف و باران در جاده های تهران-شمال و 7 استان/ 8 جاده مسدود است

برف و باران در جاده های تهران-شمال و 7 استان/ 8 جاده مسدود است
مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه بارش برف و باران گزارش شده است، از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، تهران، مازندران، سمنان و گلستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر آشوری، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

وی اضافه کرد: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها تصریح کرد: در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه بارش برف و باران گزارش شده است اما در آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، تهران، مازندران، سمنان و گلستان خبر داد.

آشوری یادآور شد: رانندگان برای تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر کشور حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

 

ترافیک جاده ها نسبت به وز قبل تغییر چندانی نکرد

مدیر مرکز مدیریت راه ها بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2260 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش  نشان می‌دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 21.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اظهار داشت: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه کرج-تهران ثبت شد و پس از آن آزادراه‌ تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور بود.

آشوری یادآور شد: در حال حاضر محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده شهداد - نهبندان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده شمشک-دیزین، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه کرد: همچنین  محور گناوه - بوشهر در مسیر رفت و برگشت مسدود است و تردد از مسیر جایگزین بزرگراه گناوه - برازجان- بوشهر انجام می شود.

مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر محور فرعی گنج نامه - تویسرکان در استان همدان به علت بارش برف مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان - جوکار - تویسرکان و همدان - اسدآباد - تویسرکان انجام می‌شود.

‌انتهای پیام

منبع: فارس

 

https://www.dana.ir/1670174
ارسال نظر
نظرات