شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:36 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670330
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد؛

توزیع ۱۴ هزار و ۳۰۰ بسیته معیشتی/ مسئولان و خیرین انفاق را جدی بگیرند

توزیع ۱۴ هزار و ۳۰۰ بسیته معیشتی/ مسئولان و خیرین انفاق را جدی بگیرند
سردار حسین معروفی گفت: با هماهنگی سپاه، بسیج، آستان قدس رضوی و بنیاد علوی ۱۴ هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در سطح استان توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ سردار حسین معروفی صبح امروز در فاز دوم مرحله سوم کمک مومنانه در محل حسینیه ثارالله شهر کرمان گفت: در این مرحله علاوه بر توزیع کمک های معیشتی، اشتغال، ازدواج آسان، جهزیه، آزادی ۱۰۰ زندانی را در دستور کار داریم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: با هماهنگی سپاه، بسیج، آستان قدس رضوی و بنیاد علوی ۱۴ هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در سطح استان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی هر بسته بین ۳۵۰ تا ۳۷۰ هزار تومان و ارزش مجموع بسته ها ۵ میلیارد تومان است، عنوان کرد: هر بسته شامل برنج ایرانی و هندی، روغن مایع، حبوبات، سویا، چای، رب گوجه فرنگی و ماکارونی است.

سردار معروفی با اشاره به توزیع ۶۵۰ کیسه آرد در جنوب استان بیان کرد: توزیع بسته های معیشتی بر اساس شناسایی قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام انجام می شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ابراز کرد: با توجه به توافق صورت گرفته بین وزارت بهداشت، سپاه و بسیج به منظور اجرای طرح شهید سلیمانی به صورت محله محور، توزیع نیز به صورت محله محور انجام می شود و بسته های معیشتی به منظور توزیع در اختیار پایگاه قرار می گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تمامی رده های حمایتی سپاه، بسیج، آستان قدس رضوی، بنیاد علوی مصمم هستند تا حرف ولی و حجت خدا را بر زمین نگذارند و آسیب دیدگان از بیماری کرونا بدانند که ما کنار آنان هستیم و از مسئولان، خیرین و مردم استدعا داریم که انفاق و کمک را جدی بگیرند تا بتوانیم بخشی از آلام مردم را کم کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670330
ارسال نظر
نظرات