شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670341
سردار حاجیان:

ارتقاء امنیت ذهنی بسیار مهم‌تر از امنیت عینی است

ارتقاء امنیت ذهنی بسیار مهم‌تر از امنیت عینی است
معاون اجتماعی ناجا گفت: معتقدم که در مأموریت‌های اجتماعی، ارتقا امنیت ذهنی بسیار مهم‌تر از امنیت عینی است و افزایش احساس امنیت در جامعه می‌تواند موجبات آسایش بیشتر مردم را فراهم کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سردار مهدی حاجیان در آیین تکریم و معارفه معاون اجتماعی ناجا اظهار کرد: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود و رحمت می‌فرستیم، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت را گرامی می‌داریم و برای فرماندهی معظم کل قوا " مدظله العالی" آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

 
وی افزود در آستانه پذیرش مسئولیت جدید به عنوان خدمتگزار مردم، خداوند تبارک را به دلیل فراهم شدن فرصتی جدید برای خدمت سپاسگزارم و از حسن اعتماد فرمانده نیروی انتظامی کمال قدردانی و تشکر را دارم.
 
معاون اجتماعی ناجا ادامه داد: امیدوارم در پاسداشت خون شهدا، بتوانم برنامه‌های خود را برابر اصول و مبانی اسلام و در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی، فرامین و منویات حکیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و تدابیر خردمندانه فرمانده و هیئت رئیسه ناجا اجرایی کنم.
 
سردار حاجیان ادامه داد: تأمین نظم و امنیت، اجرای قانون و توسعه عدالت اجتماعی از مهم‌ترین ارکان ثبات سیاسی و نظام اجتماعی است که مسئولیت خطیر و مهم تأمین نظم و امنیت بر عهده نیروی انتظامی می‌باشد.
 
وی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا مدال پرافتخار؛ مجاهدان فی سبیل الله را بر سینه دارند، خاطر نشان کرد: معتقدم که در مأموریت‌های اجتماعی، ارتقا امنیت ذهنی بسیار مهم‌تر از امنیت عینی است؛ و افزایش احساس امنیت در جامعه می‌تواند موجبات آسایش بیشتر مردم را فراهم کند.
 
معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه امنیت محصول ارزشمندی است، خاطر نشان کرد: امنیت بسترساز توسعه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی است و بایستی در فرآیند تأمین نظم و امنیت، فاصله خود را با مردم کم کنیم چرا که تعامل دو سویه با مردم می‌تواند تاثیر محسوسی در اجرای قانون، قانون پذیری افراد، کاهش جرایم و … داشته باشد.
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به تدابیر فرمانده ناجا در بحث تحقق رویکرد جامعه محوری پلیس عنوان کرد: معتقدم که مردم پلیس را در بدو و بطن زندگی خود می‌بینند، بنابراین این حضور باید مؤثر و اطمینان بخش باشد، بنابراین بایستی در ارائه چهره‌ای مقتدر توام با رأفت و مهربانی پلیس به جامعه بیش از گذشته تلاش کنیم.
 
وی با بیان اینکه اقتدار پلیس در برابر قانون شکنان و هنجارشکنان است، خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس در برابر مردم بایستی با اقتدار توام با رأفت و مهربانی ظاهر شده و این ظهور و بروز می‌تواند به ارتقا سطح تعاملات و همکاری مردم با پلیس بیفزاید.
 
سردار حاجیان با بیان اینکه مأموریت‌های معاونت اجتماعی ناجا ارزشمند و حرفه ای است، عنوان کرد: معتقدم که نیروهای معاونت اجتماعی با وجود تنوع و کثرت مأموریت‌های اثرگذار، حقیقتاً سربازان گمنام هستند و البته ضمن قدردانی مجدد از حسن اعتماد سردار اشتری، به همت همه نیروهای این معاونت تلاش خواهیم کرد که نگاه و تدابیر راهبردی فرمانده ناجا در این حوزه به برنامه عملیاتی تبدیل شود.
 انتهای پیام/
منبع: مهر
https://www.dana.ir/1670341
ارسال نظر
نظرات