شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:33 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670352
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

مرغ از سفره قشر متوسط جامعه هم پر کشیده است/ احتمال استیضاح وزیر جهاد کشاورزی

مرغ از سفره قشر متوسط جامعه هم پر کشیده است/ احتمال استیضاح وزیر جهاد کشاورزی
حسینی گفت: دور از انتظار نیست که وزیر جهاد کشاورزی به دلیل بی تدبیری بازار مرغ که فشار جدی بر مردم وارد شده است،‌ استیضاح شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: با توجه به شرایط افزایش قیمت بازار مرغ، متأسفانه وزارت جهاد کشاورزی در تأمین نهادهای دامی به نوعی نتوانسته است رسالت خود را انجام دهد.

وی در ادامه افزود: این امر موجب افزایش قیمت مرغ شد، به گونه ای که حقیقتا سرسام آور است و با این شرایط، مرغ نه تنها از سفره قشر پایین بلکه از سفره قشر متوسط جامعه هم پر کشیده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با توجه به شرایط موجود، تدابیری نیازمند است که در واقع صادرات مرغ در سطح کلان و جابجایی آن از بین استانی ممنوعیت داشته باشد تا التهاباتی که بوجود آمده است، کاهش پیدا کند.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی ابراز داشت: وزارت جهاد کشاورزی از ذخایر استراتژیکی که دارد باید بازار را تأمین کند که این محصول در واقع در دسترس مردم با قیمت ارزان قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی کیا تصریح کرد: قطعاً در مجلس شورای اسلامی این موضوعات به جد در حال پیگیری است و حتی تا مرز استیضاح وزیر جهاد کشاورزی نیز پیش رفته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: بعید نیست که وزیر جهاد کشاورزی  به دلیل این موضوع که یک نوع بی تدبیری است و فشار جدی بر مردم وارد شده است،‌ استیضاح شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670352
ارسال نظر
نظرات