شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:56 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670435
در جلسه پویش لبخند کمک های مومنانه آموزش و پرورش مطرح شد؛

مدافعان علم و تربیت عنوانی برای تقدیر از زحمات معلمان/ توزیع ۸۰۰بسته معیشتی میان دانش آموزان نیازمند توسط بسیج دانش آموزی

مدافعان علم و تربیت عنوانی برای تقدیر از زحمات معلمان/ توزیع ۸۰۰بسته معیشتی میان دانش آموزان نیازمند توسط بسیج دانش آموزی
گل محمدی مسئول بسیج فرهنگیان، گفت: همانطور که عنوان مدافعان سلامت برای کادر درمان فراگیر شد، عنوان مدافعان علم و تربیت نیز باید در فضای رسانه ای فراگیر شود تا ذره ای از زحمات معلمان جبران شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ بهرام حسین آبادی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در جلسه‌ پویش لبخند کمک های مومنانه آموزش و پرورش که با حضور مسئول بسیج فرهنگیان استان و مسئول بسیج دانش آموزی به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، با بیان اینکه ورود معلمان به عرصه آموزش مجازی قابل تقدیر است، گفت: با توجه به بیماری کرونا، آموزش دروس به دانش آموزان به اجبار باید به صورت مجازی صورت می گرفت و معلمانی که هیچ گونه آموزش خاصی برای اینگونه تدریس ندیده بودند با تلاشی روز افزون به میدان آمدند و نگذاشتند خلاء آموزشی ایجاد شود.

وی افزود: تغییر یکباره‌ی روش آموزشی کار دشواری است و این سختی برای معلمی که چندین سال از روش های آموزش حضوری استفاده کرده و آشنایی کمی با فضای مجازی دارد، کار سخت تری است که معلمان ما به خوبی از عهده آن برآمدند و نیاز است از تلاش آنان تقدیر شود.

حسین آبادی با اشاره به ضعف هایی که در آموزش مجازی وجود دارد، گفت: قطعا هیچ آموزشی جای آموزش حضوری را پر نمی کند و از ضعف های آموزش مجازی مطلع هستیم و برای برطرف شدن مشکلات تلاش خواهیم کرد.

همچنین در این جلسه، سرهنگ گل محمدی مسئول بسیج فرهنگیان استان با اشاره به مرحله سوم نهضت کمک مومنانه وزارت آموزش و پرورش که با مسئولیت سازمان بسیج فرهنگیان برگزار می شود، گفت: در این مرحله که تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت، دو بخش تشکر و قدردانی از زحمات معلمان و تکریم آنان و اهتمام به فعالیت های پرورشی با توجه به آموزش مجازی مورد نظر قرار دارد.

وی افزود: در این پویش که با هشتگ مدافعان علم و تربیت دنبال می شود از فعالیت های پرورشی و تجارب برتر مربیان پرورشی در سطح استان بهره خواهیم برد و این تجارب برتر برای سایر مربیان پرورشی در سطح مدارس کل کشور منتشر خواهد شد تا از این ایده ها استفاده کنند.

گل محمدی اضافه کرد: در طول چند ماه گذشته که کرونا اجبارا آموزش مجازی را جایگزین آموزش حضوری کرده است، معلمان سراسر کشور مجاهدت های فراوانی داشتند و همانگونه که کادر درمان با حضور در خط مقدم جبهه سلامت، یک روز هم از وظیفه خود کوتاهی نکردند، مربیان و معلمان نیز با تلاش و مجاهدت خود در عرصه تعلیم و تربیت نگذاشتند حتی یک روز تعلیم و تربیت در سطح کشور تعطیل شود. لذا همانطور که عنوان مدافعان سلامت برای کادر درمان فراگیر شد، عنوان مدافعان علم و تربیت نیز باید در فضای رسانه ای فراگیر شود تا ذره ای از زحمات آنان جبران شود.

همچنین سرهنگ غلامی مسئول بسیج دانش آموزی استان مرکزی با اشاره به ۴ مرحله پویش کمک مومنانه توسط این سازمان، گفت: در طول این ۴ مرحله، مجموعا صد میلیون تومان کارت هدیه از طرف بنیاد علوی به دانش آموزان نیازمند کمک شده است. همچنین ۷۰۰ تا ۸۰۰ بسته معیشتی میان دانش آموزان نیازمند و خانواده هایشان توزیع شده است.

انتای پیام/

 

https://www.dana.ir/1670435
ارسال نظر
نظرات