شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670454
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

طرح شهید قاسم سلیمانی یک طرح مشارکتی با محوریت خانواده است

طرح شهید قاسم سلیمانی یک طرح مشارکتی با محوریت خانواده است
محبت جمالی نیا گفت: طرح شهید قاسم سلیمانی یک طرح کامل و جامع مشارکتی با محوریت خانواده برای مقابله با شیوع بیماری کرونا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بازی دراز محبت جمالی نیا در جلسه  طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: بسیج یک ظرفیت عظیم برای اجرای کارهای مهم هم در کشور است که در راستای مبارزه با شیوع ویروس کووید ۱۹ و حفظ سلامت مردم نیز ورود کرده و اقدامات ارزشمندی را در شهرستان انجام داده است.

فرماندار سرپل ذهاب افزود: بسیج امروز با گسترش شیوع بیماری کرونا در سطح کشور با طرح شهید سلیمانی کادر درمان کشور آمده و با مشارکت خانواده ها و شبکه بهداشت و درمان از امروز کار خود را در شهرستان آغاز خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در این طرح که با محوریت خانواده و با همکاری بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان اجرا می شود در هر خانه یک پایگاه سلامت تشکیل شده و برنامه های شناسایی ،حمایتی، مراقبتی و نظارتی سلامت انجام خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از مشارکت مردم و بازاریان در اجرای برنامه های ستاد مبارزه با کرونا شهرستان افزود: مردم، اصناف و بازاریان در اجرای محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی شهرستان با وجود تمام سختی های معیشتی حاصل از این تعطیلی ها مشارکت بسیار بالایی داشته و در اجرای طرح شهید سلیمانی نیز همکاری و مشارکت لازم را خواهند داشت تا هر چه سریع‌تر وضعیت شهرستان به حالت عادی بازگشته و ضمن قطع زنجیره انتقال ویروس کووید ۱۹، سلامت مردم تامین شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670454
ارسال نظر
نظرات