شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670459
مسئول بسیج دانشجویی لرستان:

هسته مطالعات بیوتروریسم بسیج دانشجویی لرستان رتبه سوم جشنواره نجم را کسب کرد

هسته مطالعات بیوتروریسم بسیج دانشجویی لرستان رتبه سوم جشنواره نجم را کسب کرد
شرفی، مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: هسته مطالعات بیوتروریسم بسیج دانشجویی لرستان در دومین دوره جشنواره نجم رتبه سوم کشوری را کسب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میلاد شرفی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: امسال دومین سالی است که جشنواره نجم همزمان با هفته بسیج در کشور و استان لرستان برگزار می شود که فضای برگزاری این جشنواره امسال به صورت رقابتی بین هسته ها بود.

وی افزود: دستاوردهای هسته های مسئله محور و ارتقای آنها از اهداف برگزاری این جشنواره بود که همزمان با هفته بسیج به صورت کشوری برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان تصریح کرد: در این جشنواره بیش از دو هزار هسته از سراسر کشور به رقابت پرداختند که در میان آنها ۲۷ هسته از استان لرستان حضور داشتند.

شرفی عنوان کرد: در میان این هسته ها، هسته مطالعات بیوتروریسم ناحیه بسیج دانشجویی استان لرستان به سرپرستی پویان پدرام به پاس فعالیت در زمینه مطالعات پیرامون چالش های بیولوژیکی و کادر سازی در زمینه استخراج ژنوم به مقام سوم بخش پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور دست یافت.

وی بیان کرد: اختتامیه این جشنواره به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور قالیباف رییس مجلس و سردار سلیمانی فرمانده بسیج مستعضفین برگزار شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670459
ارسال نظر
نظرات