شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670464

دعوت نیکولینکو از 28 هندبالیست برای اردوی تیم نوجوانان

دعوت نیکولینکو از 28 هندبالیست برای اردوی تیم نوجوانان
سرمربی تیم هندبال نوجوانان اسامی بازیکنان دعوت شده‌ به سومین مرحله اردوی آمادگی این تیم را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سومین مرحله از اردوی آماده سازی نوجوانان هندبالیست برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از 7 تا 16  آذرماه 99 به میزبانی استان بوشهر برگزار می شود. سرگئی نیکولینکو سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران اسامی 28 بازیکن را برای حضور در این اردوی 10 روزه  اعلام کرد که به شرح زیر است:  

حسین بهادری، حسین داودی، مبین آبیار، شایان فرشته نژاد، محمدسنجری، امید ایزدی، امیرمحمد خطایی، علی اسماعیل زاده، محمد امین امینی پرور، متین صفوی، دانیال مصلح، صابر حیدری، رضا بیات، ابولفضل قاسمی، مهدی فراهانی، فرحان بابا صفری، علی فرهنگ، ماهان دولت خواه، امید فرحود، سعید علی اکبری، امیررضا بابایی، احسان بزرافکن، علی محبت پور، عارف رافت نیا، مهدی عباسی، محمدرضا الوانی، علی سلطانی و سیدرسول لطیفی.
 
محمود متین به عنوان سرپرست، حسن رنجکار و سیدمجتبی میردامادی به عنوان مربی، ایمان صحرائیان به عنوان روانشناس، امید کاظمی به عنوان فیزیوتراپ و ماساژور به همراه سرگئی نیکولینکو کادر فنی تیم ملی نوجوانان کشورمان را در مرحله از اردوی آمادگی تشکیل می دهند.
 
تیم ملی نوجوانان ایران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که 13 تا 21 اسفندماه در آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد، آماده می کند و تا کنون دو مرحله اردوی آمادگی خود را در استان های کهگیلویه‌وبویراحمد و تهران پشت سر گذاشته است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1670464
ارسال نظر
نظرات