شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:45 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670512
مدرسه عشق؛

تفکر بسیجی؛ راهگشای برون رفت از بن بست ها/ استکبار ستیزی بسیجیان به الگوی سایر کشورها تبدیل شده است

تفکر بسیجی؛ راهگشای برون رفت از بن بست ها/ استکبار ستیزی بسیجیان به الگوی سایر کشورها تبدیل شده است
تفکر بسیجی امروز به یک جریان تبدیل شده و بسیاری از کشورها به واسطه این نگرش توانسته اند، راه خود را در راستای اقتدار از سایر کشورهای وابسته به استکبار جهانی جدا سازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، بی تردید تفکر بسیجی برگرفته از مبانی دین اسلام است، تفکری که نه تنها در ایران اسلامی به خوبی نقش ایفا کرده، بلکه الگویی برای سایر کشورها برای مقابله و ایستادگی در برابر استکبار جهانی شده است.

بسیجانی که با عزم راستین و اراده جدی خود به همگان ثابت کرده اند که از بزرگترین موانع نیز می توان برای فتح قله های پیروزی عبور کرد، برای آن ها غیرممکن معنایی ندارد و همیشه چاره ای برای برون رفت از بن بست ها دارند.

آن ها با تفکر انقلابی و مردمی خود نه تنها در کشورمان، بلکه در همه عرصه های بین المللی هم موفقیت هایی را از خود به یادگار گذاشته اند.

سربلندی ملت ایران در جهان
 
در همین راستا احمد ملاشاهی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار ما در این باره گفت: مهمترین مسئله ای که از ابتدای انقلاب تاکنون توانسته، ملت ایران را در جهان سربلند و قدرتمند کند، ترویج تفکر بسیجی در جامعه است.
 
وی افزود: تفکر بسیجی امروز به یک جریان تبدیل شده و بسیاری از کشورها به واسطه این نگرش توانسته اند، راه خود را در راستای اقتدار از سایر کشورهای وابسته به استکبار جهانی جدا سازند.
 
ملاشاهی بیان کرد: بسیج در طول انقلاب اسلامی نشان داد که ملت ها می توانند از بسیاری موانع سخت و پیچ های دشوار عبور کنند، به طور قطع رهنمودهای مقام معظم رهبری در کنار فعالیت بسیجی وار مدیران و سران نظام امروز هم می تواند کشور را از این وضعیت اقتصادی نجات دهد.
 
این کارشناس با بیان این که یکی از مهمترین شاخصه های مهم بسیج دشمن شناسی است، اذعان کرد: در وضعیت کنونی امروز اگر بتوانیم دوست را از دشمن بشناسیم، نیمی از راه پیروزی را پشت سر گذاشته ایم.
 
وی خاطرنشان کرد: بسیاری از دشمنان انقلاب، امروز در ظاهر دوست پدیدار می شوند و برخی از افراد حاضر هستند برای دراز کردن دست دوستی تمام منافع یک ملت را نادیده بگیرند.
 
ملاشاهی تصریح کرد: در شرایط امروز و وضعیتی که در کشور به واسطه برخی از تصمیمات نادرست پدیدار شده، لازمه مدیر بودن نیز بسیجی بودن است.

بسیج؛ مظهر اقتدار انقلاب اسلامی
 
محمد سرگزی، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی نیز به خبرنگار ما گفت: بسیج مظهر اقتدار انقلاب اسلامی است که ورود آن به همه عرصه ها از جمله بین المللی با موفقیت های چشم گیری همراه بوده است.
 
وی با بیان این که امروزه بسیج به عنوان یک تفکر راه گشا مطرح می شود که برای حل غیر ممکن ها و بن بست ها پا به عرصه نبرد می گذارد، ادامه داد: برای حل بسیاری از مشکلات نیاز داریم تا محیط اطراف ما آکنده از فرهنگ بسیجی باشد تا در کنار این فرهنگ و تلاش جهادگونه مسئولان بتوانیم از مشکلات جامعه و اقتصادی فارغ شویم.
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر بسیجی با الهام از مکتب فکری امام خمینی(ره) یکی از ضروریاتی است که در جامعه باید تداوم داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه اقدامات سازنده و کارگشایی بسیج در حوزه‌های مختلف، این نهاد انقلابی را به یک الگوی بین‌المللی تبدیل کرده است خاطرنشان کرد: بسیجی که توسط امام (ره) پایه گذاری شد امروز فراتر از مرزها پیش رفته و در عرصه های بین المللی راه گشای بسیاری از مشکلات کشورهای آزادی خواه جهان است.
 
سرگزی بیان کرد: افتخار آفرینی بسیج در عرصه های مختلف باعث شده است تا بسیاری از کارآفرینان به طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج اعتماد کنند و در نتیجه موفقیت عاید آنها و منطقه شود.
 
وی با اشاره به این که با توجه به فعالیت های گسترده بسیج در ضد عفونی معابر این نهاد نقش بسزایی در کنترل بیماری کرونا داشته و دارد،  تصریح کرد: جهاد بسیج بعد از شیوع کرونا خود یک دفاع مقدس دیگر است که این بار برای سلامت شهروندان پا به میدان نبرد گذاشته اند.
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران و تمام آزادی خواهان جهان، بسیج را به عنوان یک پشتیبان و حامی می بینند که باعث سربلندی انقلاب اسلامی شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670512
ارسال نظر
نظرات