شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:46 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670596
فرماندار دالاهو:

همراهی مردم دالاهو در اجرای طرح شهید سلیمانی،مثال زدنی است

همراهی مردم دالاهو در اجرای طرح شهید سلیمانی،مثال زدنی است
کرم محمدی گفت: همراهی مردم شرافتمند شهرستان دالاهو در اجرای طرح شهید سلیمانی،مثال زدنی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  اسلام آباد خبر، در ادامه اجرای طرح خانواده و محله محور بودن مبارزه با کرونا(طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ) کرم محمدی فرمانده قرارگاه عملیاتی، قاسمی فرمانده عملیات، عزیزی معاون قرارگاه، ضمن نظارت بر نحوه عملکرد تیم های اعزامی به محلات، از سطح شهر کرند بازدید بعمل آوردند.

در جریان این بازدید مسئولین از شهروندان و کسبه و بازاریان بخاطر رعایت دستورالعمل های بهداشتی بصورت حضوری تقدیروتشکر نمودند.

کرم محمدی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: احساس مسئولیت مردم شهرستان که نشأت گرفته از شعور بالای اجتماعی آنان است،شایسته بهترین سپاس هاست.

وی گفت: آنچه امروز درشهر کرند مشاهده شد، بیانگر اهتمام مردم در جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، عمل به توصیه های همیشگی سادات محترم اهل حق و روحانیت محترم شیعه و سنی بود‌.

فرماندار دالاهو خاطرنشان کرد: هدف همه اعضای قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونای شهرستان دالاهو حفظ سلامت مردم و امکان فعالیت صنوف و کسبه است. تداوم این موضوع هم به میزان همکاری مردم بستگی دارد که به حمدالله تا این تاریخ این همراهی در بالاترین سطح قرار دارد.

 

انتهای پیام/

  • 1
  • 2
https://www.dana.ir/1670596
ارسال نظر
نظرات