شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 22:47 منتشر شده در مورخ: 1399/09/04 شناسه خبر: 1670639
روابط عمومی آموزش و پرورش مراوه تپه:

در حال پیگیری مشکل گرمایشی مدرسه شهید پیشین مراوه تپه هستیم

در حال پیگیری مشکل گرمایشی مدرسه شهید پیشین مراوه تپه هستیم
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه در خصوص استفاده یک مدرسه این شهرستان از بخاری نفتی ، از پیگیری تعمیر شوفاژ این مدرسه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، بعد از انتشار خبری مبنی بر نفت سوز بودن مدرسه ای در روستای گوک دره به مدت 3 سال به خاطر خرابی سیستم گرمایش آن(شوفاژ) ، روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه، جوابیه ای به این شرح ذیل ارسال کرد.

با سلام و احترام
 
ضمن تشکر از درج خبر خرابی موتورخانه دبیرستان شهید پیشین گوگدره در این سایت ، مطالب زیر جهت آگاهی مخاطبین عزیز و درج در سایت ارسال می گردد:
 
با همت اداره کل نوسازی مدارس ،تمامی روستاهایی که مدارس آنها از نعمت گاز بهره مند می باشند، در دوسال گذشته به سیستم گرمایشی شوفاژ مجهز شدند.
 
دبیرستان متوسطه اول شهید پیشین روستای گوگدره بخش مرکزی از جمله مدارس نوساز و دارای سیستم گرمایشی شوفاژ شهرستان می باشد . پیرو نامه ی مورخ ۹۹/۰۷/۱۲ مدیر آموزشگاه آقای حسین آذریان، خرابی موتورخانه ی مدرسه به اداره انعکاس و متعاقب همان نامه ، در تاریخ ۹۹/۰۷/۱۲ با شماره ۷۴۸۸۵ ، نامه اداره شهرستان به اداره کل نوسازی مدارس ارسال گردیده است که بنا بر تماس تلفنی با مهندسین تاسیسات نوسازی مدارس،  موضوع در حال پیگیری می باشد.
 
با عنایت به اینکه رفع نقص و خرابی های جزئی در همه قسمت های فضای آموزشی بر عهده مدیر آموزشگاه بوده و می بایست قبل از بازگشایی مدارس بطور جدی پیگیری می شد ، موضوع نصب بخاری نفتی توسط مدیر مدرسه در این آموزشگاه نیز تخلف بوده که در اسرع وقت پیگیری و برابر مقررات اقدام خواهد شد.
 
روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1670639
ارسال نظر
نظرات