شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 09:34 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670695
فیلم/

شیعه و سنی پای کار قرارگاه تحول محلات بسیج شهرستان بستک+فیلم

شیعه و سنی پای کار قرارگاه تحول محلات بسیج شهرستان بستک+فیلم
باتوجه به جمعیت شیعه و سنی بودن شهرستان بستک این هماهنگی و اتحادی که از قبل بوده با تشکیل قرارگاه طرح تحول محلات بیشتر شده و برادران اهل سنت هم در کنار اهل تشیع پای کار قرارگاه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمدعلی دمی زاده مسئول قرارگاه تحول محله میرزآباد شهر بستک در مصاحبه ویدئویی با خبرگزاری هرمز اظهار کرد: محله حاشیه نشین میرزآباد شهرستان بستک که نیازمند برخی مسائل حوزه شهری و دچار مشکلات و معضلات بود با تشکیل قرارگاه، به جایی رسیده که جوانان محله از لحاظ فرهنگی ورزشی و اجتماعی خوش درخشیدند.

وی افزود: یکی از کارها قرارگاه، ارتباط و تعامل با شرکت ها و تولیدکنندگان در شهرستان بستک بود که اجناس شان را با قیمت منصفانه و ارزان در اختیار قرارگاه قرار دهند که ما دراختیار مشتریان و نیازمندان قرار بدهیم و همچنین از این طریق مناسبت های فرهنگی را تبلیغ کنیم وبعنوان مثال شرکت دوغ زکای دهنگ شهرستان بستک، هفته بسیج را بصورت مکتوب روی دوغ ها درج کرده بود.

دمی زاده با بیان اینکه رفع فقر و محرومیت از چهره شهر بستک از اهداف اصلی قرارگاه است خاطرنشان کرد: باتوجه به جمعیت شیعه و سنی بودن شهرستان بستک این هماهنگی و اتحادی که از قبل بوده با تشکیل قرارگاه طرح تحول محلات بیشتر شده و برادران اهل سنت هم در کنار اهل تشیع در کنار این قرارگاه پای کار هستند.

انتهای پیام/

.
https://www.dana.ir/1670695
ارسال نظر
نظرات