شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670761
فرمانده سپاه ناحیه هرسین:

طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی" با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس انجام می شود

طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی" با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس انجام می شود
صمد محمدی گفت: طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی" با هدف کنترل اپیدمی کووید 19به شیوه محله و خانواده محور و مبتنی بر برنامه "هر خانه یک پایگاه سلامت" در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صمد محمدی در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه اظهار داشت:  طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی" با هدف کنترل اپیدمی کووید 19به شیوه محله و خانواده محور و مبتنی بر برنامه "هرخانه یک پایگاه سلامت" و از طریق مشارکت مردمی و بهره گیری از کمک نیروهای بسیج و داوطلب مردمی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه این طرح با همکاری بسیج و شبکه بهداشت ،فرمانداری شهرستان صورت می گیرد، افزود: این طرح با اهداف اختصاصی قطع زنجیره انتقال ویروس با افزایش رعایت پروتکل های بهداشتی، کاهش بستری، کاهش مرگ و پوشش حمایتی ازگروههای درمعرض خطر انجام می شود.

فرمانده سپاه ناحیه هرسین تصریح کرد: در این طرح جامع به جای مراجعه افراد مبتلا به ویروس کرونا به بیمارستان یا مراکز درمانی، تیم سلامت شبکه بهداشت شهرستان در صورت لزوم به منزل افراد مبتلا مراجعه و فرد را تحت درمان و قرنطینه خانگی قرار خواهند داد.

محمدی در ادامه اظهار داشت: از عموم مردم عزیز شهرستان خواهشمندیم با همدلی و همکاری با عوامل اجرایی طرح، از اپیدمی این ویروس منحوس جلوگیری و از حضور در تجمعات خودداری کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670761
ارسال نظر
نظرات