شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670775
امام جمعه اهل سنت قروه در واکنش به اهانت گروهک دموکرات به ماموستا قادری دانشمند اهل سنت؛

ماموستا قادری دانشمند و شخصیت بزرگ اهل سنت است

ماموستا قادری دانشمند و شخصیت بزرگ اهل سنت است
ماموستا هاشم نوری امام جمعه اهل سنت قروه ضمن محکوم نمودن اهانت ضد انقلاب نسبت به امام جمعه پاوه اظهار داشت: ضد انقلاب همیشه به دنبال تخریب علمای دین اسلام بوده و هدفی جز نابودی سرمایه های کشور در جهت خدمت به استکبار ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا ملاهاشم نوری در گفتگو با خبرنگار کُردتودی در محکومیت اهانت برخی کانال ها و شبکه های ضد انقلاب نسبت به امام جمعه پاوه اظهارداشت: مردم استان کردستان در طول سال ها ایستادگی در برابر هجمه ضد انقلاب به خوبی دشمنان اسلام را می شناسند.

وی با بیان اینکه همواره علما و اهل علم حلال مشکلات مردم بوده اند افزود: حاج ماموستا ملا قادر قادری شخصیت بزرگ غرب کشور و ملت کرد هستند که در طول تمام عمر مبارک خود به مردم خدمت کرده اند.
 
وی با محکوم نمودن جسارت های کانال های معاند در اهانت به شخصیت امام جمعه پاوه خاطر نشان کرد: این افراد همیشه به دنبال تخریب چهره علمای دین بوده اند و مردم به خوبی از جریانات ضد انقلاب آگاه هستند.
 
به گفته وی ماموستا ملا قادر قادری خدمات بسیاری به کشور و به مردم داشته اند در حالی که ضد انقلاب تنها به دنبال خرابکاری و تخریب کشور و نابودی سرمایه های ایران اسلامی به نفع دشمن بوده و هستند.
 
وی با بیان اینکه ماهیت ضد انقلاب توهین و اهانت به علمای دین است افزود: این افراد کسانی هستند که با اسلام سر جنگ دارند و می بینند که ماموستا ملاقادر قادری فردی با نفوذ و دارای جایگاه دینی در میان مردم است, دست به تخریب ایشان می زنند. 
 
وی با بیان اینکه اینگونه رفتارها شرمساری بیشتری برای گردانندگان این صفحات خواهد داشت افزود: کانال های معاند هر چه نسبت به مسائل دینی و شخصیت های دینی اهانت می کنند چهره خود را بیش از پیش بی حرمت تر و بی آبرو تر می کنند و رسوایی خود را بیشتر فریاد می زنند و اینگونه رفتارها در میان مردم نیز هیچ جایگاهی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670775
ارسال نظر
نظرات