شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670783
امام جمعه رزن:

عده ای با وجود بدعهدی در برجام و شهادت سردار سلیمانی هنوز دم از مذاکره می زنند

عده ای با وجود بدعهدی در برجام و شهادت سردار سلیمانی هنوز دم از مذاکره می زنند
حجت الاسلام علی اکبر منصوری گفت: علی رغم بدعهدی دشمن در مذاکرات برجام شاهد هستیم که متاسفانه عده ای در داخل کشور به جای تکیه بر توان داخلی و نشان دادن یک جو غیرت به دنبال پیروزی بایدن باز هم دم از مذاکره می زندد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ حجت الاسلام علی اکبر منصوری، امام جمعه رزن صبح امروز در یادواره شهدای پایگاه شهید سلیمی رزن اظهار کرد: بسیجی نمونه دارای ویژگی های برجسته ای همچون اخلاص، شجاعت، ایثار، ولایتمداری صادقانه است.

وی با بیان اینکه در راه رسیدن به اهداف انقلاب نیازمند بسیجیان هستیم که همچون ۸ سال دفاع مقدس با اخلاص در عرصه باشند، ادامه داد: بسیجی مخلص و ولایتمدار تلاش می کند تا دقیقا منطبق بر اندیشه ها و خواست رهبری انقلاب قدم برداردد

منصوری ایثار و از خودگذشتگی را یکی دیگر از شاخصه های بسیجی بودن نامید و افزود: شجاعت رکن بسیار مهم از فرهنگ و اندیشه بسیجی است.

امام جمعه رزن داشتن شجاعت برای مسئولین را یک ویژگی مهم دانست و افزود: در راه مبارزه با استکبار و بهبود شرایط مردم کشورمان این شجاعت است که می تواند در کنار اخلاص و ایثار راهگشا باشد.

منصوری با اشاره به برخی ضعف نشان دادنها در سالهای اخیر در برابر استکبار، گفت: ما علی رغم بدعهدی دشمن در مذاکرات برجام شاهد هستیم که متاسفانه عده ای در داخل کشور به جای تکیه بر توان داخلی و نشان دادن یک جو غیرت به دنبال پیروزی بایدن باز هم دم از مذاکره می زند.

امام جمعه رزن با اشاره به افزایش شدید قیمت برخی اقلام اساسی مردم،ادامه داد: گفته بودند کاری می کنند که مردم به یارانه محتاج نباشند اما امروز با قیمتهای بسیار بالا مواجه شده ایم که همگی بخاطر نداشتن روحیه بسیجی در مدیریت است.

وی با اشاره به جنایت آمریکایی ها در شهادت حاج قاسم سلیمانی، افزود: جای تاسف است که برخی باز هم دم از مذاکره با قاتلان این شهید عزیز بزنند و این ها به علت نبود تفکر و روحیه بسیجی است که در آن شجاعت یک محور است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670783
ارسال نظر
نظرات