شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670784

خودداری مرغداران کردستانی از عرضه مرغ به کشتارگاه ها

خودداری مرغداران کردستانی از عرضه مرغ به کشتارگاه ها
در حالی که قیمت مرغ 25 هزار و 650 تومان تعیین شده است، اما این تعیین قیمت ظاهرا به مذاق مرغداران کردستانی خوش نیامده و تعدادی از آنها امروز از عرضه مرغ به کشتارگاه ها خودداری کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، پس از گرانی های آور گوشت مرغ در استان کردستان که خود تولید کننده این محصول پروتئینی و صادرکننده به چند استان دیگر است مردم به وضعیت موجود و افزایش قیمت مرغ معترض شدند.

در همین راستا دادستان کردستان اعلام کرد که فروش مرغ با قیمت 30 هزار تومان تخلف است و به رئیس جهاد کشاورزی کردستان دستور داد که ظرف مدت 24 ساعت باید قیمت مرغ در استان کاهش پیدا کند و اگه اینگونه نشود پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

شب گذشته با حضور مسئولان جهاد کشاورزی و دادستان استان معین شده که در شرایط فعلی قیمت مرغ نباید از 25 هزار و 650 تومان بالاتر به فروش برسد، این تعیین قیمت ظاهرا به مذاق مرغداران کردستانی خوش نیامده و تعدادی از آنها امروز از عرضه مرغ به کشتارگاه ها خودداری کرده اند.

ممکن است این عدم عرضه موجب تجمعاتی در مراکز فروش گوشت مرغ در سطح استان شود اما مردم باید هیجان‌زده عمل نکنند و از هجوم به مغازه‌های مرغ فروشی خودداری کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1670784
ارسال نظر
نظرات