شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 10:57 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670793

رسانه‌های آمریکا از کابینه بایدن استقبال کردند

رسانه‌های آمریکا از کابینه بایدن استقبال کردند
جریان رسانه‌ای در آمریکا از افراد معرفی‌شده تا به امروز برای پیوستن به کابینه جدید آمریکا استقبال کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، به نظر می‌رسد روزنامه نگاران رسانه‌های جریان اصلی آمریکا تصمیم گرفته اند از هرگونه اظهار نظر انتقادی در مورد طرح پیشنهادی رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای کابینه جدید خودداری کنند.

 
در حالیکه جو بایدن این روز‌ها به تدریج در حال معرفی گزینه‌های انتخابی خود برای کابینه جدید آمریکاست، خبرنگار ویژه شبکه پی بی اس در کاخ سفید گفت: این حس را داریم که از دیوانگی که در چهار سال گذشته درگیر آن بودیم، نجات یافته ایم.
 
او از لفظ ابر قهرمان برای کابینه بایدن استفاده کرد و گفت: این ابرقهرمان‌ها هستند که می‌آیند و ما را نجات می‌دهند.
 
آندره میچل، خبرنگار شبکه ان بی سی نیوز نیز با لحنی مشابه گفت دولت بایدن تغییری متفاوت از تیم ترامپ را باعث می‌شود. مارچا راداتز، خبرنگار شبکه‌ای بی سی نیوز نیز صحبت‌های میچل را تکرار کرد و گفت تیم بایدن با کمترین انگیزه نمایشی انتخاب شده اند. آن‌ها بسیار با تجربه هستند و سال‌ها با هم کار کرده اند.
 
لستر هولت از شبکه ان بی سی نیز گفت بایدن درحال جمع کردن یک گروه با تجربه و بسیار متنوع در کنار خود است. مجری شبکه سی ان ان هم از کابینه معرفی شده بایدن تا به امروز به عنوان افرادی با تجربه بالا یاد کرد که حتی یک سنای تحت کنترل کامل جمهوری خواهان نیز نمی‌تواند برای برکناری آن‌ها اقدام کند.
 
بایدن در روز‌های اخیر به تدریج برخی از مهره‌های کلیدی کابینه خود از جمله وزیر خارجه، وزیر خزانه داری و مشاور امنیت ملی را معرفی کرده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1670793
ارسال نظر
نظرات