شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670794
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛

آغاز توزیع ۶۲۰۰ بسته معیشتی کمک مومنانه سپاه در کردستان

آغاز توزیع ۶۲۰۰ بسته معیشتی کمک مومنانه سپاه در کردستان
با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان امروز در مرحله سوم نهضت سراسری کمک مومنانه،۶ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه در استان توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، با شیوع ویروس کرونا در کشور و اجرای طرح‌های مختلف مردمی در کمک‌رسانی به آسیب دیدگان از این بیماری، این بار هفته بسیج مطلعی دیگر برای این هم‌افزایی و کمک‌رسانی‌های مردمی به هم‌وطنان خود بود.

سپاه بیت المقدس کردستان طی روزهای اخیر بار دیگر جریانی از کمک‌های خود به‌سوی نیازمندان استان را با شناسایی دقیق نیازهای آنان آغاز کردند و این جریان به پا خاسته برای کمک به محرومان ادامه دارد.

امروز با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مرحله سوم نهضت سراسری کمک مومنانه،۶ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه در استان توزیع می‌شود.

تاکنون چندین مرحله کمک مومنانه در ماه‌های محرم و صفر در کردستان توزیع شده و خانوارهای محروم و قشر ضعیف جامعه استان از این کمک‌ها برخوردار شده‌اند.

امروز در این مرحله از کمک مومنانه که در گرامیداشت هفته بسیج برگزار می‌شود، جدای از بسته‌های معیشتی، کیف و لوازم‌التحریر در قالب پویش سراسری لبخند رضایت توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670794
ارسال نظر
نظرات