شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670825
تقابل فلزی ها به اراک رسید؛

آلومینوم اراک - مس رفسنجان/ خطیبی و ربیعی به دنبال کسب اولین امتیاز لیگ برتری

آلومینوم اراک - مس رفسنجان/ خطیبی و ربیعی به دنبال کسب اولین امتیاز لیگ برتری
تیم‌های آلومینیوم اراک و مس رفسنجان عصر امروز از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه امام خمینی(ره) شهر اراک و در چارچوب رقابت های هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور در مقابل هم صف آرایی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ در هفته سوم از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال «جام خلیج‌فارس»، تیم‌های صنعتی آلومینیوم اراک و مس رفسنجان عصر امروز چهارشنبه ۵ آذر از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه امام خمینی(ره) شهر اراک به مصاف هم می‌روند.

آلومینیوم اراک که در هفته اول و دوم رقابت ها کار خود را با باخت در برابر نساجی مازندران و سپاهان اصفهان به پایان رسانده تا اینجا موفق به کسب امتیاز از رقابت های لیگ برتری خود نشده است و در جایگاه پانزدهم جدول رقابت ها قرار دارد، مس رفسنجان نیز با شکست در برابر استقلال تهران و گل گهر سیرجان در هفته اول و دوم شرایط مشابهی دارد و یک پله پایین تر از آلومینیوم اراک در جدول رده بندی لیگ برتر قعر نشین است.

تقابل دو مربی جوان لیگ بیستم یعنی رسول خطیبی و محمد ربیعی و رویارویی این دو تیم صنعتی با توجه به انگیزه‌های بالا برای کسب اولین امتیاز لیگ برتری و فرار از ناکامی ها می‌تواند بازی بین تیم های تازه لیگ برتری شده آلومینیوم اراک و مس رفسنجان را به یکی از رقابت‌های حساس هفته سوم لیگ برتر فوتبال تبدیل کند.

گفتنی است محمد ربیعی در فصل ۹۸-۹۷ رقابت های لیگ دسته یک آزادگان به مدت یک نیم فصل بعنوان سرمربی بر روی نیمکت آلومینیوم سازان اراکی نشسته است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1670825
ارسال نظر
نظرات