شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670838
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) خبر داد؛

افتتاح ۸۰ پروژه محرومیت زدایی در چهارمحال و بختیاری

افتتاح ۸۰ پروژه محرومیت زدایی در چهارمحال و بختیاری
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: ۸۰ پروژه محرومیت زدایی در استان چهارمحال و بختیاری امروز افتتاح می شود که ۳۰ پروژه آن با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم ( ع) صبح امروز در آیین افتتاح طرح های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهار کرد:  ۸۰ پروژه محرومیت زدایی در استان چهارمحال و بختیاری  افتتاح شد که ۳۰ پروژه آن با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) است. 

وی تصریح کرد: ۱۰ مسکن تعمیری توسط گروه های جهادی این استان احداث می شود.

سردار اکبری یکی دیگر از اقدامات شایسته سپاه استان را تشکیل ۲۲ تعاونی مردم یار اشتغال زا و همچنین ۵ کارگاه خیاطی و قالی بافی عنوان کرد.

وی اذعان داشت: افتتاح ۱۳ پروژه آبرسانی کشاورزی _ روستایی از دیگر اقدامات سپاه و بسیج است.

سردار اکبری خاطرنشان کرد: توزیع ۷ هزار بسته معیشتی در دوره جدید از کمک های مومنانه و همچنین توزیع ۵۰ سری جهیزیه از دیگر برنامه ها در هفته بسیج است.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان همیشه و در همه حال جهادی خدمت می کنند اظهار کرد: یکی از اولویت های بسیج و سپاه امروز  اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بوده که در مقابل با مبارزه با ویروس کرونا است.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670838
ارسال نظر
نظرات