شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670850
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان تأکید کرد؛

قرارگاه زیستی سپاه ثارالله کرمان دوشادوش کادر درمان در مبارزه با کرونا

قرارگاه زیستی سپاه ثارالله کرمان دوشادوش کادر درمان در مبارزه با کرونا
جواد جلالی گفت: سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در راستای پیشگیری و مبارزه با شیوع بیماری کرونا در قالب قرارگاه زیستی وارد عمل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ جواد جلالی در گفتگو با راه آرمان؛ گفت: سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در راستای پیشگیری و مبارزه با شیوع بیماری کرونا در قالب قرارگاه زیستی وارد عمل شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان ادامه داد: اقداماتی که در زمینه پیشگیری و مقابله با این بیماری انجام شده است؛ شامل ضدعفونی کردن معابر و به ویژه اماکن عمومی، حضور گروه های جهادی در بیمارستان ها جهت کمک به کادر درمانی و خدمت رسانی به بیماران کرونایی بوده است.

وی افزود: از جمله اقدامات دیگر می توان به کمک به مراکز بهداشت جهت غربالگری و جلوگیری از تجمعاتی که بستر شیوع بیماری را فراهم می کرد، در سطح استان اشاره کرد.

جلالی فعالیت کارگاه های تولید ماسک با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی را از دیگر اقدامات سازمان بسیج سازندگی دانشت وخاطر نشان کرد: توزیع ماسک در مناطق محروم، حاشیه شهرها و در مناسبت های مذهبی و همچنین جمع آوری و توزیع کمک های مؤمنانه از ابتدا تاکنون توسط این سازمان انجام شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670850
ارسال نظر
نظرات