شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670877
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان:

طرح شهید سلیمانی می‌تواند مبارزه با کرونا را هدفمند کند/ بسیجیان در تلاش هستند تا باری از دوش کادر درمان برداشته شود

طرح شهید سلیمانی می‌تواند مبارزه با کرونا را هدفمند کند/ بسیجیان در تلاش هستند تا باری از دوش کادر درمان برداشته شود
با کلید خوردن طرح شهید سلیمانی در شهرستان فارسان می‌توان شاهد همکاری سازمان‌یافته و هدفمند سپاه و بسیج با جبهه درمان و سلامت کشور در راستای نابودی ویروس کرونا بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ؛ طرح شهید سلیمانی طرحی است که در آن از نیروهای بسیجی در جهت مهار ویروس منحوس کرونا استفاده‌شده و تلاش می‌شود تا بسیجیان به کمک جبهه درمان کشور رفته و در کنار آنان در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس کرونا قرار بگیرند.

حمید یزدانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فارسان در این خصوص گفت: بسیجیان از همان ابتدا در تلاش بودند تا به هر شکل ممکن باری از دوش کادر درمان و پزشکی کشور برداشته و با عناوین مختلف نظیر تولید و توزیع رایگان ماسک، کمک به ضدعفونی و گندزدایی مناطق پرتردد و یا توزیع مواد ضدعفونی‌کننده بین مردم به‌صورت رایگان و... گامی در جهت کمک به مبارزه با ویروس کرونا و کمک به جبهه بهداشت و درمان بردارد.

وی گفت: متأسفانه عده‌ای این مطلب را درک نمی‌کنند که سپاه و بسیج فراجناحی هستند و فقط و فقط هدفشان کمک و خدمت به مردم است و در هر حالی با هر دولتی که سر کار باشد خالصانه در راه خدمت به مردم کمک‌حال دولت و مسئولان هستند اما عده‌ای با تهمت ناروا به این ستون‌های استوار انقلاب در جهت تخریب بر می‌آیند.
 
یزدانی در پایان گفت: خوشبختانه با استارت طرح شهید سلیمانی در فارسان می‌توانیم شاهد باشیم که بسیجیان به‌صورت هدفمند با نهادهای بهداشتی و کادر درمان در جهت مقابله با ویروس کرونا کمک کنند و بدون شک این‌گونه همکاری کردن در راستای تأمین سلامت و از بین بردن این ویروس منحوس اثربخش‌تر و اثرگذار تر خواهد بود.
 
به گزارش جهانبین نیوز؛  پایگاه‌های بسیج همکاری لازم را در برابر مقابله با ویروس کرونا با مرکز بهداشت داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670877
ارسال نظر
نظرات