شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670882
مسئول بسیج مهندسین صنعت خراسان رضوی مطرح کرد؛

بسیج مهندسین، بستر شایسته سالاری در صنعت

بسیج مهندسین، بستر شایسته سالاری در صنعت
خانه‌آباد گفت: بسیج مهندسین بستری برای شایسته سالاری در صنعت است و ایده‌های ارزشی برای رونق بخشیدن به صنعت کشور در این بستر خود‌به‌خود نمود پیدا می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان خانه‌آباد، جانشین فرماندهی سپاه امام رضا (ع) در ستاد بسیج مهندسین صنعت خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: نسل جوان امروز با روحیه بسیجی در انتظار تحقق فرصت‌های کاریکاتوری نیستند و مشارکت جوانان در کف خیابان و بیمارستان‌ها برای مقابله با کرونا نشان‌دهنده روحیه بسیجیه آنان است.

وی افزود: بسیج مهندسین صنعت بستری برای شایسته سالاری در صنعت است و ایده‌های ارزشی برای رونق بخشیدن به صنعت کشور خود به خود نمود پیدا می‌کنند.

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا (ع) در ستاد بسیج مهندسین صنعت خراسان رضوی رابطه مستقیم صنعت با سیاست را قاتل خاموش عرصه تولید کشور دانست و گفت: اکنون بسیاری از ایده‌های جوانان کشور به دلیل لابی گری در صنعت نادیده گرفته می‌شوند.

وی ادامه داد: در شرایط شیوع کرونا و بروز مشکلات در بخش صنعت، بسیج مهندسین صنعت با ایجاد هم‌افزایی بین مدیران دولتی مخترعان و مکتشفان حوزه صنعت را به بخش‌های تولید کشور تزریق کرده تا در دوران کرونا و جنگ اقتصادی استکبار با جمهوری اسلامی بتوان از ایستادن چرخ تولید کشور جلوگیری کرد.

خانه‌آباد با بیان اینکه تمام مشکلات اقتصادی با تعمد و احیای بخش صنعت کشور حاصل می‌شود گفت: اکنون بایستی با روحیه بسیجی و مشارکت نخبگان و مدیران دولتی، طرح عارضه‌یابی واحد‌های صنعتی در شرف اجرا قرار گیرد تا هرچه سریع‌تر بدنه صنعت و تولید کشور برای کاهش مشکلات و فشار اقتصادی وارد بر مردم کاسته شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670882
ارسال نظر
نظرات